سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا با اشاره به پرداخت کامل دست‌مزد و مطالبات بازیکنان این تیم گفت: یک عزم جدی برای صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ دسته یک کشور در این شهرستان وجود دارد که امیدواریم این مهم تا پایان فصل تحقق یابد.

به گزارش فرتاک ورزشی، حسن اشجاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: تمرینات تیم فوتبال شهرداری آستارا از ۱۲ خرداد ماه سال جاری در فضای مجازی آغاز شده و هم‌اکنون در حال تمرین به صورت کارگروهی و با توپ هستند.  

وی بازی‌های دوستانه با سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی را برای این تیم مفید ارزیابی کرد و افزود: بازی با ملوان بندر انزلی به ما خیلی کمک کرد تا نقاط ضعف و قوت بازیکنان را شناسایی و آن‌ها را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا با بیان اینکه سرگیری بازی‌های لیگ دسته دو کشوری از 17 به 24 تیر موکول شد، تصریح کرد: به دلیل نبود روشنایی در زمین چمن فوتبال وحدت، ورزشگاه تختی بندر انزلی به عنوان زمین بازی اعلام‌شده که درصورت عدم‌تأیید نور ورزشگاه تختی، بازی‌های شهرداری آستارا در زمین سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

اشجاری با اشاره به اینکه دست‌مزد و مطالبات بازیکنان به طور کامل پرداخت‌شده و به لحاظ مالی هیچ مشکلی نداریم، گفت: یک عزم جدی برای صعود تیم فوتبال شهرداری آستارا به لیگ دسته یک کشور در این شهرستان وجود دارد که امیدواریم این مهم تا پایان فصل تحقق یابد.  

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا با بیان اینکه تیم شهرداری از پنچ بازی باقی‌مانده لیگ دسته دو کشوری به دلیل انصراف تیم کارون اروند خرمشهر، چهار بازی پیش‌رو دارد، افزود: بازی با تیم‌های میلاد مهر تهران، شهرداری همدان و آوالان کامیاریان، داخل خانه و بازی با تیم کاسپین قزوین، خارج از خانه انجام می‌شود.

تیم فوتبال شهرداری آستارا از ۲۱ بازی با ۳۷ امتیاز در جایگاه چهارم لیگ دسته دو کشوری قرار دارد که در صورت شکست حریفان خود به لیگ دسته یک کشوری صعود می‌کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.