مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت : از ابتدای انتقال امتیاز پاس به همدان تاکنون ۴۵ میلیاردتومان کمک مالی مستقیم صرف این تیم در لیگ‌های فوتبال کشور شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی، محسن جهانشیر در گفت‌وگویی کوتاه اظهار داشت : با وجود حمایت های دولتی در گذشته از این تیم، نتایج مناسب کسب نشد و بخش اعظم آن به مسایل مدیریتی باز می گردد.

وی بیان کرد : مدیریت نادرست در هزینه های این تیم سبب انباشته شدن بدهی های مالی شد و مشکلات متعددی را ایجاد کند، در فصل جاری لیگ دو نیز یک میلیارد و 700 میلیون تومان صرف تیم پاس شد که البته عمده این بودجه برای تسویه بدهی ها بود.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: در دو فصل اخیر با نظارت دقیق بر امور تیم توانستیم با حداقل هزینه ها در لیگ دو حضور یابیم و نتایج درخشان نیز حاصل شد.

وی افزود: تیم پاس نیازمند مدیریت واحد است و باید بدون اتکا به منابع دولتی بتوان از بودجه پایدار با جذب حامیان مالی استفاده کرد.

وی یادآور شد: در ساختار تیم پاس باید به دنبال مدیریتی باشیم که علاوه بر ترسیم مسیر مناسب، خلق منابع مالی را نیز داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با تاکید بر اینکه هیچ گاه به دنبال صعود از لیگ دو و زنگ تفریح در لیگ یک نیستیم، گفت: حضور مقتدرانه در لیگ دو را به تبدیل شدن به زنگ تفریح در لیگ یک ترجیح می دهیم، هم اینک پنج بازی تا پایان مسابقات لیگ دو باقی مانده و قصد ما حضور قدرتمند در این بازی ها و فراهم شدن شرایط صعود است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.