تیم های آرمان گهر سیرجان و نیروی زمینی که در این فصل به رقابت های لیگ یک صعود کردند حالا باید در مصافی حساس در هفته بیست و نهم به مصاف یکدیگر بروند.

به گزارش فرتاک ورزشی،هفته بیست و نهم رقابت های لیگ دسته یک فردا با ۹ دیدار پیگیری می‌شود که در یکی از دیدارهای حساس که جنگ برای بقا است تیم های آرمان گهر سیرجان و نیروی زمینی به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان که نخستین فصل حضور خود را در این رقابت های تجربه می‌کند در دیدارهای خارج از خانه عملکردی بسیار ضعیف داشته تا این روزها خطر سقوط را حس کند،اما شاکردان شهبا در خانه عملکردی خوب داشته اند و حالا باید به مصاف نیروی زمینی بروند که آن ها هم خطر سقوط را حس می‌کند و هر تیمی که پیروز این دیدار شود تا حد زیادی خیالش از بقا راحت می‌شود.

 

در سوی مقابل اما شاگردان جوان امید روانخواه که در این فصل فوتبال زیبایی را در مصاف با حریفان ارایه دادند اما در نتیجه گیری موفق نبودند حالا اگر می‌خواهند فصل بعد هم در این رقابت ها حضور داشته باشند باید مقابل آرمان گهر سیرجان امتیاز کسب کنند.

 

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۱ بر صفر به نفع نیروی زمینی به اتمام رسید تا قاسم شهبا به فکر انتقام از امید روانخواه جوان شود. آرمان گهر سیرجان با کسب ۲۴ امتیاز در رتبه‌ی یازدهم جدول قرار دارد و نیروی زمینی با کسب ۲۸ امتیاز در رتبه‌ی چهاردهم قراردارد.

 

دیدار دو تیم عصر فردا سالت ۱۹:۱۰ دقیقه در ورزشگاه امام علی(ع)سیرجان برگزار می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.