سرمربی بارسلونا پیش از دیداربا آلاوس عنوان کرد: ما می توانیم فاتح لیگ قهرمانان اروپا شویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بارسلونا فردا(یکشنبه) در هفته سی و هشتم و آخر لالیگا به مصاف تیم آلاوس می رود. آبی-اناری ها در هفته اخیر از اوساسونا شکست خورده بودند و رئال با پیروزی قهرمانی اش در این فصل لالیگا را مسجل کرد.

در این راستا کیکه ستین در نشست خبری این بازی، گفت: این طبیعی است که با بارتامئو، رئیس باشگاه جلسه برگزار کنیم چون همه نگران هستیم و باید وضعیتمان بهتر شود. ما به دنبال تغییر وضعیت هستیم و این موضوع بحث ما با بارتامئو بود. ابتدا باید خودمان را برای بازی فردا آماده کنیم و بعد از آن آماده می شویم تا در لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا کنیم.

وی افزود: همه چیز با حرف هایی که مسی زد، موافق است. من با او موافق هستم چون ما در برخی از بازی ها بد بودیم و این عملکرد بد باعث شد تا از کورس قهرمانی بمانیم. البته ما بازی هایی را نیز خوب بودیم. ما می توانیمک قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شویم اما باید برای رسیدن به این هدف عملکرد خود را بهتر کنیم.

سرمربی بارسلونا ادامه داد: اصلا از حرف های مسی ناراحت نیستم. برخی از اوقات ما حرف هایی می زنیم که باید به شکل خوبی تفسیر شود. پیامی که از حرف های مسی دریافت می کنیم این است که ما در رقابت بزرگی قرار داریم و باید عملکرد خود را بهتر کنیم. اصلا به استعفا فکر نمی کنم. من از کارم لذت می برم و تا آخرین روز از کارم لذت خواهم برد. شغل ما در بارسلونا یا هر جای دیگری در خطر قرار دارد. می دانم در اطراف چه می گذرد. 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.