دیدار امروز سفیدپوشان اراکی مقابل آرمان‌گهر سیرجان در هفته سی‌ام لیگ آزادگان با تصمیم عجیب سرمربی این تیم پخش زنده نخواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که با توافق میان مسئولان صداوسیمای مرکز استان مرکزی و باشگاه آلومینیوم اراک قرار بود بازی‌های خانگی این تیم در هفته‌های پایانی لیگ دسته اول که از حساسیت‌های خاصی برخوردار خواهند بود، به‌صورت زنده و مستقیم از شبکه آفتاب سیما پخش شود در اقدامی عجیب با نظر سرمربی و کادر فنی تیم آلومینیوم اراک بازی امروز این تیم مقابل آرمان‌گهر سیرجان از هفته سی‌ام لیگ یک پخش زنده نخواهد شد.

طبق شنیده‌های خبرنگار ... رسول خطیبی سرمربی اراکی‌ها تصمیم گیرنده این موضوع بوده و اعتقاد داشته پخش زنده مسابقات این تیم تمرکز بازیکنانش را بر هم می‌زند! با توجه به سابقه و تجربیات گران‌بهای رسول خطیبی در دوران بازیگری و مربیگری وی، اتخاذ چنین تصمیمی از سوی این مربی جوان طرفداران فوتبال شهر اراک و استان مرکزی را متعجب کرده است.

در حالی که مسابقات لیگ آزادگان به هفته‌های پایانی خود نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود و حساسیت در صدر و قعر جدول هجده تیمی این رقابت‌ها بخاطر تلاش مدعیان صعود به لیگ برتر که یکی از آن‌ها تیم آلومینیوم اراک است افزایش یافته، این تصمیم یک اقدام کم‌سابقه و عجیب در فوتبال کشور به حساب می‌آید.

تیم آلومینیوم اراک هم‌اکنون با ۵۱ امتیاز و به‌دلیل تفاضل گل بیشتر نسبت به مس کرمان در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ یک قرار داد و از ساعت ۱۹:۴۰ امروز در هفته سی‌ام این رقابت‌ها میزبان آرمان‌گهر سیرجان خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.