سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: نگاه‌مان بازی به بازی است و اصلاً به جدول و شرایط حریفان‌مان نگاه نمی‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سهیل حق‌شناس درباره پیروزی یک بر صفر تیم سپیدرود مقابل داماش گیلانیان، اظهار داشت: با توجه به اینکه یک روز بیشتر وقت نداشتم تا با بچه‌ها کار کنیم، سعی کردیم اصلاً وارد مسائل فنی نشویم و فقط روی مسائل روحی و روانی تا جایی که می توانستیم کار کردیم.

 وی افزود: می‌دانستیم داماش به لحاظ بدنی از ما بهتر است و به همین دلیل سعی کردیم بازی را به آن تیم بدهیم و راه های خلق موقعیت‌شان را ببندیم و در ادامه از فضاها استفاده کنیم. خوشبختانه روی خلاقیت بچه‌ها توانستیم از این موضوع استفاده کنیم و بازی را ببریم. جایگاه خوبی در جدول نداریم و نمی‌توانیم در باد این برد بخوابیم و باید به فکر بازی بعدی باشیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود در خصوص اینکه هواداران این تیم انتظار دارند تیمشان در لیگ دسته اول باقی بماند، گفت: اولین چیزی که مهم است، انتظار خودم از خودم است. وقتی انتظار ما از خودمان بالاست، مطمئن باشید تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به هدفمان برسیم، اما کادر فنی با داشته‌های خود کار می‌کند. ما فقط می‌توانیم لب خط دستورات را بدهیم و این بازیکن است که در زمین بازی می‌کند. همانطور که بازیکنان خواستند و توانستیم داماش را شکست دهیم، همه چیز دست بچه‌ها است. درست است که به لحاظ فنی کار می‌کنیم اما کسی که وارد زمین می شود بازیکن است. الان اولین و مهمترین چیز این است که فشار از روی بازیکنان برداشته شود که خدا را شکر با برد داماش این اتفاق تا حدی افتاد.

حق‌شناس درباره امیدواری اش به بقای سپیدرود در لیگ دسته اول گفت:  من همیشه به آینده امیدوارم. نگاه ما بازی به بازی است و اصلاً به لیگ و جدول نگاه نمی‌کنیم. تک به تک بازی‌ها را جلو می رویم و انشالله که نتیجه بگیریم

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.