سیروس دین‌محمدی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران با ابراز خرسندی از رویارویی با تیمش سابقش گفت که سرخپوشان قائمشهری در این مسابقه با تمام وجود بازی می‌کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیروس دین‌محمدی، درباره دیدار فردا (پنجشنبه) تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل استقلال در هفته بیست‌وششم لیگ برتر، اظهار داشت: مطمئناً بازی برای هر دو تیم سخت است. نساجی و استقلال شرایط‌شان بهتر شده است و امیدوارم بازی زیبایی را ببینیم. سعی می‌کنیم با همه وجود بازی کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی در مورد اینکه محمود فکری، تقابل فردا را خانوادگی توصیف کرده است، گفت: دقیقاً همین‌طور است، چرا که همه اعضای کادر فنی دو تیم برای استقلال زحمت کشیده‌اند. اگر چه همه از خانواده استقلال هستیم، اما زمین جای رقابت است. درست است که اعضای کادر فنی نساجی را به‌عنوان استقلالی می‌شناسند، اما در حال حاضر عضو تیم نساجی هستیم و می‌خواهیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره حضور فرهاد مجیدی و مجید نامجومطلق در نیمکت استقلال تصریح کرد: نامجومطلق و مجیدی برای استقلال زحمت کشیدند و امروز در کادر فنی استقلال حضور دارند. تقابل ما با آنها تقابل بازیکنان قدیمی استقلال است که در دهه‌های 70 و 80 برای این تیم بازی کرده‌ایم. حنیف عمران‌زاده با وجود اینکه جوان است، اما دهه هشتاد برای استقلال بازی کرده است.

دین‌محمدی با اشاره به نبود تماشاگران در دیدار فردا گفت: اگر بازی با حضور تماشاگر برگزار می‌شد، شاهد تماشاگران زیادی بودیم. نساجی طرفدار زیادی دارد و حضور همزمان تماشاگران استقلال و نساجی می‌توانست هیجان بازی را بیشتر کند و به مسابقه جذابیت بدهد، اما متأسفانه ویروس کرونا کمر همه را شکسته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.