امیر قلعه‌نویی گفت: جمع کلی قرارداد‌ها ۶۰ میلیارد تومان رسیده است و اگر این تیم به جایگاهی که لایقش ان است دسترسی نیابد امیر قلعه نویی مقصر خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان، در گفت‌وگویی رادیو‌یی اظهار کرد: قبل از کرونا تیم ما، در زمین خود تمامی بازی‌ها را برده بود. وجود بیماری کرونا شرایط تیم ما را بهم زد. حالا سپاهان علاوه بر اینکه راه طلایی پیدا کرده و به آرامش رسیده است، در دو سه سال آینده از نظر فنی و قراردادی تامین است.

وی افزود: تا دقیقه‌ای که در سپاهان هستم به این تیم عِرق دارم حتی اگر قرار داد سال آینده‌ام مشخص نشود چرا که هواداران سپاهان به گردن من حق دارند و از آن‌ها خواهشمندم تا به منفعت طلبان اجازه ندهند که تیم را بهم بریزند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینکه با صدرمحمدی از گذشته ارتباط صمیمی دارد افزود: برخی افراد منفعت طلب به فکر سایر تیم‌ها نیستند و با بی‌اخلاقی و انتشار شایعه سرمربیگری مس کرمان برای فصل آینده منتشر شد، بین دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان مشکل ایجاد کردند این در حالی است که هیچ‌گونه صحبتی درباره این موضوع نشده است.

قلعه نویی تاکید کرد: من تا زمانی که در سپاهان حضور دارم به هیچ چیزی جز منافع و جایگاه این تیم فکر نخواهم کرد و با نرفتن به تیم ملی این موضوع را ثابت کرده‌ام. زمانی که در استقلال اهواز بوده‌ام، استقلال تهران از من درخواست کرد تا آن‌جا روم، اما با اینکه این تیم آخر جدول بود در انجا ماندم و تیم را نگه داشتم. اکنون نیز هیچ تیمی از من درخواست نکرده است و تنها برخی افراد بی‌اخلاق برای منافع خود شیطنت‌هایی را انجام می‌دهند.

وی در پایان با تکذیب این خبر که قرار داد او دلاری است تصریح کرد: جمع کلی قرارداد‌ها سال گذشته ۳۸ میلیارد تومان بوده است و امسال این مبلغ به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است و اگر این تیم به جایگاهی که لایقش ان است دسترسی نیابد امیر قلعه نویی مقصر خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.