محمد انصاری در این فصل به عنوان دفاع میانی از سوی برانکو به کار گرفته شده است و امیدوار است عملکرد خوبی در این پست جدید نیز از خود به جا بگذارد.

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، محمد انصاری در مورد اردوی تیمش در اوکراین گفت: فشار تمرینات زیاد بود و به هرحال با توجه به اردوی آماده سازی طبیعی بود. اما به طور کلی امسال تمرین کامل تر و پرفشارتر بود.

 

وی ادامه داد: اردو خوبی داشتیم و شرایط آب و هوایی خوب بود. زمین تمرین و بازی های آماده سازی به روند تیمی ما کمک کرد و اردوی خوبی بود که هماهنگی خوبی به دست آوردیم.

 

انصاری که نیم فصل دوم فصل گذشته را با توجه به مصدومیتش در ترکیب این تیم به میدان رفته بود، در پایان فصل عمل جراحی کرد و اکنون در مورد وضعیت مصدومیتش می گوید: مصدومیتم بهتر شده و مشکل خاصی ندارم.

 

انصاری در مورد پست جدید برانکو برای او و حضور در دفاع میانی گفت: سعی می کنم بهترین عملکرد خوبی داشته باشم و هر پستی که استفاده می کنند پاسخگوی خواسته های کادرفنی باشم. به هرحال پست دفاع وسط شرایط سخت و حساسیت زیادی دارد و تمرکز بالایی می خواهد.

 

مدافع چپ فصل گذشته سرخپوشان ادامه داد: آقای برانکو هم راهنمایی های لازم را درباره این پست می دهند و و بزرگترهایی مثل آقای جلال حسینی هم کمک کردند و البته در فجرسپاسی هم چند بازی در این پست حضور داشتم.

 

او در مورد پیش بینی اش در مورد فصل پیش رو گفت: به ظاهر امسال تیم خوبی از نظر بدنی و فنی داریم و امیدوارم در بازی ها هم بهتر باشیم و شروع خوبی در لیگ داشته باشیم.

 

انتهای پیام/