سرمربی مس شهربابک گفت : ظهر امروز سازمان لیگ نامه‌ای برای ما ارسال کرده که این بازی عقب افتاده است و حتی بازی هفته بعد ما را نیز به تعویق انداختند! سوال اینجاست که مگر می‌شود چند ساعت قبل از مسابقه آن را لغو کرد؟

به گزارش فرتاک ورزشی، وحید رضایی سرمربی مس شهربابک در گفت‌وگو با فرتاک ورزشی اظهار داشت : تیم پاس همدان در هفته اول بعد از وقفه کرونایی با تیم حفاری اهواز بازی داشت که تیم حفاری در برابر پاس همدان حاضر به بازی نشد و همچنین تیم ایران جوان بوشهر نیز در برابر پاس همدان حاضر به بازی نشده و اینگونه ۶ امتیاز پاس همدان کسب کرده است اما نکته قابل توجه این است که هفته بعد تیم حفاری جلوی تیم ما بازی کرده که این خودش یک شبهه ایجاد می‌کند!!

وی افزود: طبق برنامه‌ای که از یک ماه پیش از سازمان لیگ به ما اعلام شده بود، آمادگی لازم برای برگزاری مسابقات را داشتیم، چون توانایی تامین نور ورزشگاه شهربابک را نداشتیم، بنابراین از تیم بعثت کرمانشاه در رفسنجان میزبانی کردیم و در بازی دوم بعد از وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا در اهواز بازی ما برگزار شد و بازی سوم ما با پاس همدان است که قرار بود این بازی نیز در سیرجان برگزار شود.

وی از آمادگی تیم مس شهربابک برای بازی در برابر پاس همدان خبر داد و بیان کرد : یک اردو در سیرجان برگزار کردیم تا بازیکنان تیم با شرایط آب و هوایی و زمین سیرجان هماهنگ شوند و با توجه به اینکه سازمان لیگ طی نامه‌ای در روز پنجشنبه زمان این بازی را ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه ۱۲ مردادماه در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان اعلام کرد، ما ورزشگاه و هتل در سیرجان محیا کرده وتیم را به اردو فرستادیم.

رضایی افزود : ظهر امروز سازمان لیگ نامه‌ای برای ما ارسال کرده که این بازی عقب افتاده است و حتی بازی هفته بعد ما را نیز به تعویق انداختند! سوال اینجاست که مگر می‌شود چند ساعت قبل از مسابقه آن را لغو کرد؟ طبق قانون، اگر کرونایی در تیم هم داشته باشیم باید دو روز قبل از بازی اعلام کرد همان طور که هم اکنون تیم فجر سپاسی شیراز تعدادی بازیکن کرونایی دارد اما سازمان لیگ زیر بار این موضوع نرفته است و اعلام کرده باید سر موعد بازی آنها برگزار شود اما چطور برای بازی ما که یک روز قبل از مسابقه تیم پاس اعلام می‌کنند که بازیکن کرونایی دارد، باید بازی کنسل شود!

وی با بیان اینکه تیم مس شهربابک یک تیم بی‌حاشیه‌ای است، ادامه داد: سازمان لیگ اذعان کرده که ما راستی آزمایی خواهیم کرد حال اگر راستی آزمایی کردید و تست‌ها منفی شد چه سودی به حال ما دارد؟ اینجا یک حق خوری‌هایی در حال رخ دادن است.

سرمربی تیم مس شهربابک با تاکید برآنکه طبق قانون نمی‌توان بازی را کمتر از ۴۸ ساعت لغو کرد، افزود: سوال اینجاست که چرا این اتفاقات فقط برای تیم پاس همدان پیش می‌آید؟ چرا تیم حفاری اهواز در خانه خودش جلوی پاس همدان بدون هیچ دلیلی حاضر به بازی نشده است؟ً

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.