دادگاه عالی ورزش در پرونده مربوط به جولیانو هافبک تهاجمی برزیلی باشگاه النصر را 6.2 میلیون یورو جریمه کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تصمیم رسمی که از سوی دادگاه عالی ورزش CAS در رابطه با پرداخت حق انتقال جولیانو از فنرباغچه  به النصر صادر شد شوک بزرگی را برای باشگاه عربستانی به همراه داشت.

النصر در تابستان 2018 با جولیانو قراردادی به مبلغ 10.5 میلیون یورو امضا کرد اما بعد از این انتقال باشگاه فنرباغچه علیه النصر به فیفا شکایت کرد چرا که باشگاه عربستانی آخرین قسط بابت انتقال جولیانو که در حدود 6.2 میلیون یور است را پرداخت نکرده است. باشگاه النصر البته اعلام کرده بود که باقی مانده مبلغ انتقال این بازی 4.5 میلیون یورو است و مبلغ 6.2 میلیون یورو درست نیست.

النصر قرارداد خود را با جولیانو امضا کرده بود ، که در تابستان سال 2018 از فنرباغچه آمده بود ، به مبلغ 10.5 میلیون یورو (46.6 میلیون ریال). روزنامه "Gazetevatan" اظهار داشت که فنرباغچه شکایت کرده است علیه النصر در فیفا ، به دلیل عدم پرداخت آخرین اقساط معاملات نقل و انتقالات جولیانو ، که تخمین زده می شود وی با 6.2 میلیون یورو (حدود 27.5 میلیون ریال) و وی در ادامه گفت که النصر توضیح داد که باقی مانده معامله جولیانو تنها 4.5 میلیون یورو (حدود 24 میلیون ریال) است و 6.2 میلیون یورو نیست (حدود 27.5 میلیون ریال).

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.