در رئال مادرید همه منتظر پیروزی پی اس جی بر بایرن در فینال لیگ قهرمانان هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکشنبه شب در ورزشگاه دالوژ لیسبون تیم های بایرن مونیخ و پی اس جی فینال لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد. بایرن در نیمه نهایی با سه گل بر لیون غلیه کرد و پی اس جی هم پس از برتری 3-0 بر لایپزیش به اولین فینال خود در لیگ قهرمانان راه یافت و حالا فرصت تاریخ سازی دارد.

بازی یکشنبه شب برای رئال مادرید هم از برخی جهات اهمیت دارد. این بازی به خصوص می‌تواند در آینده کیلیان ام‌باپه تاثیر بگذارد و به همین دلیل در فینال هوادار پی اس جی است.

خلیفی را برای قبول جدایی مهاجم جوان فرانسوی انعطاف پذیرتر ‌کند. مدیر تیم فرانسوی در سال 2017 برای امضای قرارداد با ام‌باپه 180 میلیون یورو هزینه کرد. 

الخلیفی تاکنون یک میلیارد و 287 میلیون یورو هزینه کرده است تا پی اس جی به فینال لیگ قهرمانان برسد. قهرمان لیگ یک فرانسه، جام حذفی و لیگ کاپ برای تکمیل فصل فوق العاده خود به مهمترین جام اروپایی نیاز دارد و سپس به ارائه پیشنهاد برای تمدید قراردارد به ام‌باپه فکر خواهد کرد؛ چون قرارداد این بازیکن 21 ساله در سال 2022 به پایان می رسد.

مهاجم فرانسوی در پارک دو پرنس شاد است و نیمار یکی از دوستان صمیمی اش محسوب می شود با این حال او از کودکی رویای بازی در رئال مادرید را دارد؛، به خصوص اکنون که سرمربی این تیم زین الدین زیدان، یکی از الگوهای فوتبالش است. 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.