پیشکسوت استقلال ضمن نام بردن از «شیخ دیاباته» به‌عنوان بهترین بازیکن فصل استقلال، گفت که با توجه به شرایط، شانس استقلال برای پیروزی در شهرآورد حذفی بیشتر از پرسپولیس است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

«محمد نوازی» اظهار داشت: استقلال در نیمه اول مقابل شاهین بوشهر نمایش خوبی نداشت اما در نیمه دوم متحول شد و توانست قدرت خود را به حریف دیکته کند.

وی افزود: فرهاد مجیدی در نیمه دوم با تغییراتی که در تاکتیک استقلال ایجاد کرد، توانست جریان بازی را در اختیار گرفته و چهار گل به دست آورد.

پیشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: استقلال در حالی به مقام نایب قهرمانی دست یافت که اگر اتفاقات حاشیه‌ای رخ نمی‌داد، توان قهرمان شدن را داشت.

نوازی تصریح کرد: شیخ دیاباته آقای گل لیگ برتر شد و به او بابت کسب این عنوان تبریک می‌گویم چرا که مهاجم توانمندی است و به طور حتم بهترین بازیکن استقلال در لیگ برتر بود.

وی تاکید کرد: استقلال باید در شهرآورد با تمام قدرت به مصاف پرسپولیس برود. این بازی برای آبی‌پوشان از اهمیت زیادی برخوردار است و پیروزی در این جدال می‌تواند قهرمانی در این تورنمنت را برای مجیدی و شاگردانش به ارمغان بیاورد.

بازیکن اسبق استقلال گفت: در شهرآورد هر تیمی که از اشتباهات حریف استفاده کند، برنده می‌شود. با توجه به شرایطی که استقلال دارد شانس آنها برای بردن قرمزپوشان بیشتر است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.