امیدواریم با عملکرد موفقیت‌ آمیز در پایان لیگ بتوانیم از موجودیت باشگاه صنعت فولاد کوهستان با فوتبال اصفهان در این رقابت‌ها دفاع کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی رسول کوهستانی مدیرعامل باشگاه صنعت فولاد کوهستان نماینده استان اصفهان در رقابت های مرحله نخست لیگ دسته سوم کشور در فصل ۹۹/۴۰۰ در گفتگویی با فرتاک ورزشی گفت:

وی با تاکید مجدد بر اینکه مشکل خاصی در درون باشگاه صنعت فولادوجود ندارد تصریح کرد: فارغ از بحث و حواشی بیرونی، در درون باشگاه تمام اعضا منسجم و متحد هستند و با اشتراک نظر میان مدیران، کادر فنی و بازیکنان کارها طبق برنامه‌ ریزی پیش می‌رود ؛ البته گاهی زمان برای کارهای اداری مغایرت پیدا می‌کند که این مساله قطعا مقطعی خواهد بود.

کوهستانی اضافه کرد: در وقفه ایجاد شده برای لیگ، آقای رازقیان هم کارش را به شکل جدی‌تری پیش می‌برد و زمان لازم را دارد تا بر اساس ایده‌ هایش ، تیم را برای ادامه مسابقات آماده کند و مطمئناً صنعت فولاد در شروع مجدد لیگ، با چهره بهتر و قدرتمندانه‌تر به میدان خواهد آمد.

وی صحبت‌هایش را این‌گونه ادامه داد: نگاه ویژه‌ای به مسابقات لیگ داریم و تیم را برای قهرمانی در این مسابقات آماده می‌کنیم ، قطعاً در مسابقات از هیچ دیداری به آسانی نمی‌گذریم زیرا همه مسابقات برایمان اهمیت دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.