بمب های پرسپولیس فصل گذشته را در لیگ دسته دوم اوکراین سپری کرده و کارنامه درخشانی ندارند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ پس از اینکه گزینه‌های معرفی شده به باشگاه پرسپولیس در خط حمله و دفاع را یکی پس از دیگری رد کرد، خیلی‌ها به این نتیجه رسیدند که سرمربی کروات حتماً گزینه‌های چشمگیری را برای این دو پست مدنظر دارد، اما خلاف این موضوع اتفاق افتاد.

ولادیمیر پریمیوف و الکسی پلی یانسکی در حالی برای مذاکره با باشگاه پرسپولیس به ایران آمده‌اند که فصل پیش را در تیم دسته دومی متالیست در اوکراین سپری کرده و در تیم خود عملکرد قابل توجهی هم نداشته‌اند.

پریمیوف مهاجم 31 ساله اوکراینی در سه فصل اخیر آمار کاملاً ناامیدکننده‌ای داشته است. او در فصول 2013 و 2014 در تیم لیگ برتری چورنو موردیس فقط در 14 بازی به میدان رفت و تنها یک گل به‌ثمر رساند تا فصل بعد راهی تیم دسته چهارمی و آماتور زاپروژاژیا اوکراین شود. او در این لیگ آماتور هم در 22 بازی فقط یک گل زد. تیم متالیست آخرین تیم مهاجم اوکراینی بوده که او موفق شده است در 35 بازی 13 گل برای این تیم دسته دومی به‌ثمر برساند. تیم متالیست در رقابت‌های دسته دوم اوکراین در پایان فصل در بین 16 تیم رتبه دهم را کسب کرد.

الکسی مدافع مدنظر برانکو هم فصل پیش هم‌بازی پریمیوف بود. او  بهترین دوران فوتبالش را در سال‌های 2006 تا 2008 در تیم شاختار سپری کرد، هر چند او در این تیم معروف اوکراینی نیمکت‌نشین بود. این مدافع - هافبک 30 ساله بعد از جدایی از شاختار به‌طور قرضی راهی تیم‌های زیادی در اوکراین شد، اما هرگز فرصت بازگشت به این تیم را پیدا نکرد. او دو فصل است که در تیم دسته دومی متالیست عضویت دارد و فصل گذشته فقط 14 بازی برای این تیم انجام داد و یک گل هم به‌ثمر رساند.

بازیکنان مذکور بر خلاف ادعای محمد ترکاشوند، مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس صبح امروز به ایران آمده‌اند و با توجه به اینکه برانکو نظر مثبتی روی آنها دارد احتمال اینکه سرخپوش شوند، زیاد است. نکته قابل‌توجه اینکه برانکو پیش از این مهاجمانی چون الکساندر کوکو (آقای گل لیگ فنلاند) و رالف سئونتینس (آقای گل ژوپیلر هلند) را رد کرده بود.

 

انتهای پیام/