خبری مبنی بر مذاکره رئال با اینترمیلان از سوی رسانه ایتالیایی منتشر شد که بلافاصله رسانه‌های اروپایی به آن واکنش نشان دادند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعتی پیش مدیاست ایتالیا در خبری عجیب عنوان کرد که رئال مادرید و اینترمیلان در حال مذاکره برای انتقال لائورتارو مارتینز هستند. این ستاره آرژانتینی از مدت‌ها پیش زیرنظر بارسلونا بود و به همین دلیل این خبر به مانند یک بمب خبری در رسانه‌ها پخش شد.

اما بلافاصله رسانه‌های اسپانیایی و حتی خبرنگار معتبر ایتالیایی اسکای نیز ، خبر مذاکره رئال و اینترمیلان را نادرست خواندند.

خبرنگار «شبکه تلویزیونی رئال مادرید» اعلام کرد که چند ماه پیش پیشنهاد خرید «لائوتارو مارتینز» برای رئالی‌ها آمد ولی این باشگاه پاسخ داد که پول لازم برای خرید او را ندارد و این معامله به انجام نخواهد رسید.

از طرف دیگر، فابریزیو رومانو، خبرنگار معتبر ایتالیایی نیز، خبر مدیاست را غلط خواند و اظهار داشت:‌ اینترمیلان هیچ پیشنهادی از سوی رئال مادرید برای لائوتارو مارتینز دریافت نکرده است.

مارتینز هنوز یکی از علاقه‌های بارسلونا است ولی این باشگاه به دلیل شرایط آشفته اقتصادی در تابستان فعلی بعید است بتواند او را به نیوکمپ آورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.