سرمربی التعاون عربستان اعتقاد دارد کمتر کسی تصور میکرد که این تیم پس از شکست 6 بر صفر در برابر الشارجه، بتواند راهی مرحله بعد شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم التعاون عربستان که در دور پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 6 بر صفر مغلوب الشارجه شده بود، در میان تعجب همگان با یک گل از سد الدحیل گذشت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

پاتریس کارترون سرمربی فرانسوی التعاون عربستان پس از این دیدار تأیید کرد با توجه به شکست سنگین 6 بر صفر در مقابل الشارجه، کاری که تیمش در آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر الدحیل انجام داد یک معجزه بود.

 

این مربی فرانسوی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار مقابل الدحیل اظهار داشت: من به آنچه که بازیکنانم ارائه کرده اند بسیار افتخار می کنم، صعود از مرحله گروهی مانند یک معجزه واقعی بود. بازیکنان التعاون مدت زیادی را به دلیل نتایج بد و ناامید کننده، زیر فشار انتقادات رنج می بردند. من می ترسیدم که بازیکنانم تحت تأثیر قرار بگیرند و پس از باخت سنگین از الشارجه، بازی را به الدحیل واگذار کنند، اما آنها بهترین عملکرد خود را ارائه کردند و من بابت صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا، به آنها تبریک می گویم.

وی افزود: همه ما را یک تیم از پیش باخته و حذف شده تصور می کردند و گمان می کردند که الدحیل یک پیروزی آسان بدست می آورد و به عنوان تیم نخست صعود می کند. این نکته همان چیزی است که ما روی آن کار کرده ایم، زیرا رقیب با اطمینان برای پیروزی وارد می شود و بنابراین ما می توانیم باعث شگفتی بشویم.

وی در مورد تقابل تیمش در برابر النصر گفت: در این دیدار فشار بر روی تیم النصر خواهد بود، زیرا برای ما صعود به این مرحله دستاورد بزرگی است. از طرف دیگر، النصر برای قهرمانی در این رقابت ها، نه تنها مجبور به پیروزی در برابر ما بلکه ملزم به برد در تمامی دیدارهایش است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.