مدیر عامل ذوب آهن؛

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در مورد برگزاری سوپر لیگ فوتبال گفت: از سازمان لیگ تشکر میکنم که این جام را در برنامه ها گنجاندند

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، سعید آذری در گفت‌وگو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: تیم فوتبال باشگاه تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و آماده شروع رقابت های لیگ برتر است. خوشبختانه سازماندهی خوبی صورت گرفته است و کادر فنی با نظارت و برنامه‌های منظم تمرینی تیم را به آمادگی مطلوبی رسانده است که امیدواریم بازتاب خوبی از این تلاش‌ها در رقابت‌های فصل جاری داشته باشیم.

 

وی در ارتباط با دیدار سوپر کاپ نیز اظهار داشت: همواره دیدار سوپر کاپ در همه کشورهای صاحب فوتبال برگزار شده است و باید همین جا از سازمان لیگ به خاطر این که این بازی را در تقویم فصل گنجاندند تشکر کنیم.

 

وی ادامه داد: نکته حائز اهمیت در مورد این دیدار این است که شان این بازی حفظ شود. به هر حال در این مسابقه قرار قهرمان لیگ و جام حذفی فصل گذشته مقابل هم قرار گیرند. این دو تیم شهرستانی با تلاش و پشتکار ستودنی به قهرمانی رسیده‌اند و هم اکنون سازمان لیگ باید به نحوی این بازی را برگزار کند که در کشورهای صاحب فوتبال برگزار می شود. امیدوارم هدف فقط برگزاری این دیدار نباشد و این مسابقه در حد و اندازه سوپر جام برگزار گردد.


منبع: فارس

انتهای پیام/