در خوزستان راحتم، نفت آبادان را انتخاب کردم

دروازه‌بان جدید صنعت نفت آبادان ابراز امیدواری کرد که در فصل جدید مردم آبادان را خوشحال کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرزین گروسیان درباره پیوستنش به صنعت نفت آبادان بیان کرد: من در استقلال خوزستان روزهای خوبی را کنار مردم جنوب گذراندم.  در مدتی برای استقلال خوزستان بازی می‌کردم مردم این خطه همواره به من لطف داشتند و وقتی پیشنهاد صنعت نفت آبادان به دستم رسید بدون درنگ انتخابم را انجام دادم و خوشحالم که امسال در خدمت مردم خونگرم و عزیز آبادان هستم.


او که سال گذشته با 16 بار بسته نگه داشتن دروازه‌اش رکورددار کلین شیت در رقابت های لیگ دسته اول بود، تاکید کرد: من واقعا خیلی درگیر این رکوردها و آمارها نیستم. همیشه تمام توانم را می‌گذارم تا بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم. خوشحالم که برای تیمم مثمرثمر بودم و توانستم روزهای خوبی را رقم بزنم. البته این را هم بگویم من این رکورد را در شرایطی ثبت کردم که تیمم بالانشین و مدعی نبود و در میانه جدول قرار داشتیم که فکر می‌کنم ارزش کارم بیشتر دیده شود.


دروازه‌بان جدید نفت آبادان ادامه داد: امسال هم انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب نفت آبادان دارم. بسیار علاقه مند هستم که بازهم رکورددار تعداد کلین شیت در لیگ برتر باشم و روند خوبم را ادامه بدهم. امیدوارم خدا هم کمک کند و بتوانم روزهای خوبی را سپری کنم.


گروسیان درباره وضعیت نفت آبادان تاکید کرد: ما در نقل و انتقالات وضعیت خوبی تا الان داشتیم و نفرات خوبی جذب شده اند. تیم خوبی دور هم جمع می‌شود و شک ندارم با درایتی که مدیران باشگاه دارند با شرایط مطلوبی وارد مسابقات می‌شویم. امیدوارم همه چیز طبق ایده آل هایمان جلو برود و بتوانیم امسال هم مردم شریف آبادان را خوشحال کنیم و نماینده خوبی برای استان خوزستان باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.