یحیی گل‌محمدی و تیمش فقط یک قدم تا رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا فاصله دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزهای خوب پرسپولیس در آسیا کماکان ادامه دارد و قرمزها به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدند و حالا برای فینالیست شدن باید از سد النصر عربستان بگذرند.

انتقام سپاهان هم گرفته می‌شود؟ پرسپولیس با بردن پاختاکور در مرحله قبلی توانست انتقام استقلال و شهرخودرو را از تیم ازبکستانی بگیرد و حالا باید انتقام سپاهان را از تیم عربستانی بگیرد. النصر همگروه سپاهان در مرحله گروهی بود و در هر دو بازی رفت و برگشت توانست تیم محرم نویدکیا را شکست دهد.

مسیر رسیدن به نیمه‌نهایی: النصر در گروه D رقابتها با السد قطر، سپاهان و العین همگروه بود که به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله یک‌هشتم شد. النصر در این مرحله از سد التعاون گذشت و در مرحله یک چهارم نهایی هم دوباره با یک تیم عربستانی همگروه شد و این بار الاهلی را شکست داد تا به بازی با پرسپولیس برسد.

چهره ویژه: عبدالرزاق حمدالله. مهاجم مراکشی النصر خطرناکترین بازیکن این تیم است که با 5 گل زده آقای گل فعلی لیگ قهرمانان محسوب می‌شود و مدافعان پرسپولیس باید به شکل ویژه مواظب این بازیکن باشند.

سابقه رویارویی: این دو تیم در فصل 2015 و در مرحله گروهی با همدیگر بازی کردند. بازی رفت در ریاض با 3 گل به سود النصر به پایان رسید اما در بازی برگشت، پرسپولیس توانست با پنالتی مهدی طارمی از سد حریف عربستانی‌اش عبور کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.