مدیر تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار مقابل النصر عربستان را ستود و گفت که شاگردان گل‌محمدی بعد از ۱۲۰ دقیقه بازی نای راه رفتن ندارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

افشین پیروانی پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل النصر عربستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: متأسفانه قبل از بازی شوک بزرگی به تیم وارد شد. واقعاً مستحق این اتفاق نبودیم، اما نمی‌دانید بچه‌ها با چه حال و روزی از آل‌کثیر خداحافظی می‌کردند و به او اجازه ورود به ورزشگاه ندادند. این شادی قابل وصف نیست و خدا را شکر اتفاقی افتاد و همه کار کردند که پرسپولیس به فینال نرسد، اما لطف خدا شامل حال مردم ایران و پرسپولیسی‌ها شد. ان‌شاءالله این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.

وی در حالی که اشک شوق می‌ریخت، گفت: من شرایط نرمالی ندارم و اگر بتوانم درست صحبت کنم، از هموطنانم عذرخواهی می‌کنم. از ابتدا که به اینجا آمدیم، اتفاقاتی افتاد و ما خیلی تنها بودیم، اما خدا را داشتیم و مردم عزیز ایران و هواداران پرسپولیس پشت ما بودند. آن‌ها همیشه به ما انرژی مثبت می‌فرستادند و پرسپولیس را دعا می‌کردند. این اتفاق به تنهایی رقم نمی‌خورد. خیلی خوشحالم و صمیمیت زیادی در تیم حاکم بود. تمام تلاش خود را می‌کنیم که این دوره به قهرمانی آسیا برسیم.

مدیر تیم پرسپولیس با بیان اینکه شرایط خوبی ندارد، تصریح کرد: به همه کسانی که فکر و خون‌شان پرسپولیس است، تبریک می‌گویم. اشک‌هایی که پس از بازی ریخته شد، قابل وصف نیست. نمی‌خواهم کام هواداران را تلخ کنم، اما بچه‌ها اینقدر خسته هستند که نا ندارند ۵۰ متر راه بیایند. قهرمانی غرب آسیا مبارک مردم ایران باشد. شنیدم همه خوشححال هستند و به همه تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله این قهرمانی‌ها و پیروزی‌ها تداوم یابد و کام ملت ایران شیرین باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.