مهدی شریفی بازیکن مصدوم تراکتورسازی گفت: برای بازگشت ریسک نمی کنم هروقت کادر پزشکی صلاح بداند به زمین می روم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مهدی شریفی در مورد وضعیت فعلی‌اش بعد از عمل جراحی که پشت سر گذاشت، اظهار داشت: با توجه به اینکه جراحی سنگینی را پشت‌سر گذاشتم عضلات مچ پایم ضعیف شد. در این مدت شبانه‌روز کار کردم و مراحل درمانی را پشت‌سر گذاشتم تا خیلی زود برگردم و لطف هواداران تراکتورسازی و مردم خوب تبریز را جبران کنم. الان کارهای درمانی و ورزشی را به‌صورت منظم پشت‌سر می‌گذارم تا بتوانم خیلی زود عضلاتم را به شرایط ایده‌آل برسانم.

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی شرایط بازی را پیدا خواهد کرد، گفت: من می‌توانم به دیدارهای ابتدایی لیگ برسم و زودتر از حد تصور شرایطم بهتر شده است. دوری من از فوتبال امکان داشت شش ماه طول بکشد، ولی شبانه‌روز تلاش کردم تا این زمان را کاهش بدهم. اگر بخواهم در ابتدای لیگ بازی کنم، شاید مشکل چندانی نباشد، ولی من به هیچ عنوان نمی‌خواهم ریسک کنم و هر وقت که کادر پزشکی باشگاه تراکتورسازی صلاح بداند بازی خواهم کرد.

وی در مورد شانس تراکتورسازی برای قهرمانی در لیگ برتر تصریح کرد: تیم ما در فصل نقل‌وانتقالات با تجربه‌ای که آقای آجورلو داشت، بازیکنان بسیار خوبی را به‌خدمت گرفت. در حال حاضر هواداران از تیم تراکتورسازی انتظار قهرمانی دارند، ولی آنها باید بدانند داشتن ستاره و بازیکنان بزرگ تضمینی برای قهرمانی نیست. من معتقدم تیم بودن از همه چیز مهم‌تر است، ولی با بودن یک مربی باتجربه مثل قلعه‌نویی می‌توانیم به اهداف‌مان برسیم.


منبع: تسنیم

انتهای پیام/