مدافع میانی پرسپولیس با توجه به مطالباتی که از دوران حضور در استقلال دارد، اکنون در مذاکره با این باشگاه قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی از بازیکنانی است که بابت حضورش در استقلال از این باشگاه طلبکار است و استقلال باید تا ظهر امروز نظر او را برای تخفیف و یا دریافت مطالباتش را جلب کند و نامه آن را به کنفدراسیون ارسال کند.

کنعانی زادگان که ۴۷۵ میلیون تومان از این باشگاه طلب داشت تخفیف داده و با دریافت ۳۵۰ میلیون تومان رضایت می‌دهد؛ او قراراست امروز به همراه تیم ملی ابتدا راهی فرودگاه امام خمینی (ره) سپس به ازبکستان سفر کند که باشگاه استقلال فرصت دارد تا ظهر امروز با او تسویه حساب کرده و رضایتش را جلب کند.

مدافع حال حاضر سرخ‌ها دو فصل پیش و بعد از پایان دوران سربازی‌اش راهی استقلال شده بود و بعد از مدت کوتاهی حضور در این تیم به دلیل مصدومیت از لیست خارج شد. اتفاقات رقم خورده در این جدایی باعث ناراحتی شدید مدافع جنوبی حال حاضر پرسپولیس شده و او علیرغم تماس‌های چند باره مدیران استقلال از مواضع خود برای بخشیدن و رضایت در خصوص مطالباتش کوتاه نیامده است. در نهایت مدیران تیم استقلال موفق شده اند تخفیفی ۱۲۵ میلیونی از او دریافت کنند و این در حالیست که این بازیکن اعلام کرده که در صورت دریافت ۳۵۰ میلیون باقیمانده تا پیش از سفر به ازبکستان، رضایت خود را اعلام خواهد کرد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.