فرانک لمپارد، سرمربی چلسی از قرعه تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان ابراز رضایت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چند رو قبل قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان انجام شد و بر این اساس چلسی در گروه پنجم با تیم های سویا، کراسنودار و رن همگروه شد. گرچه بسیاری معتقدند آبی های لندن کار آسانی برای صعود به مرحله حذفی خواهد داشت، اما فرانک لمپارد معتقد است هر مسابقه ای در لیگ قهرمانان دشواری های خاص خودش را دارد.

 

 

فرانک لمپارد گفت: "من از قرعه چلسی در لیگ قهرمانان خوشحالم و ما شرایط تیم هایی را که مقابل آنها بازی می کنیم را آنالیز کرده ایم. ما به خوبی می دانیم که هر مسابقه ای در لیگ قهرمانان بسیار دشوار است. من خبر داریم که بسیاری معتقدند گروه آسانی نصیب چلسی شده، اما ما حتی یک لحظه نیز نباید چنین طرز فکری داشته باشیم.

 

رقبای پیش رو روی چلسی تیم های قدرتمندی هستند که بازی کردن مقابل شان سخت خواهد بود و وقتی شما مجبورید در سراسر قاره اروپا برای انجام بازی های لیگ قهرمانان سفر کنید، می دانید که تیم هایی مبارزه جو در انتظارتان خواهند بود.

 

سویا سال گذشته قهرمان لیگ اروپا شد و هر دو تیم دیگر تیم های در حال ظهوری هستند که تهدیدها و خطرات زیادی را برای ما به وجود می آورند، بنابراین بیایید ببینیم در طول رقابت ها چه اتفاقی رخ خواهد داد."

انتهای پیام/