معاون اقتصادی باشگاه استقلال وعده داد طی روزهای آینده مطالبات دیاباته و شفر را پرداخت می‌کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی نوروزی پس از جلسه در باشگاه استقلال با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام تلاش ما این است تا مطالبات دیاباته را پرداخت کنیم. وقتی که تا این ساعت از شب همه ما درگیر هستیم، یعنی اینکه می‌خواهیم مطالبات او را بدهیم. ۱۰ روز فرصت از این بازیکن گرفته شده تا مطالبات‌اش پرداخت شود و شایعه فسخ یک‌طرفه قرار دادش صحت ندارد.

او ادامه داد: امشب جلسه برگزار کردیم تا بتوانیم مسائل اقتصادی باشگاه استقلال را برطرف کنیم و تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا مشکلات برطرف شود. آقای علی‌نژاد(معاون وزیر ورزش) هم کمک و تلاش می‌کنند تا از ظرفیت تمام افراد استفاده شود تا بتوانیم به نتیجه برسیم.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال یادآور شد: پیگیر مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال هستیم ولی مطالبات یک‌سری از افراد وجود دارد که ان‌شاالله تا فردا این مشکل هم برطرف می‌شود.

نوروزی درباره شکایت محمدحسین کنعانی‌زادگان از باشگاه استقلال بخاطر مطالبات گذشته‌اش عنوان کرد: ان‌شالله تا فردا رضایت این بازیکن هم گرفته می‌شود و روی پرونده‌های حل شده استقلال می‌آید.

او در خصوص اختلافاتی که در بین اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال در زمان مدیریت احمد سعادتمند وجود داشت، عنوان کرد: کار من اقتصادی است و اصلا در موضوعات هیأت مدیره باشگاه دخالتی نداشتم و اطلاع خاصی ندارم.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال درباره مبلغ 100 هزار دلاری که سعادتمند همراه خود به قطر برده بود، اما نیمی از آن در فرودگاه این کشور ضبط شده است، گفت: ۵۰ هزار دلاری که در قطر مانده بود، ان‌شاالله تا فردا به دست ما می‌رسد. البته می‌شود که این مبلغ را به یک کشور دیگر برد ولی باید مجوزهای لازم را دریافت می‌کردند که قاعدتا این اتفاق نیفتاده بود.

نوروزی درباره پرونده شکایت استراماچونی و وینفرد شفر از استقلال ابراز کرد: هنوز رای پرونده استراماچونی نیامده، اما برای حل مشکل شفر هم راهکارهایی داده شد تا با توجه به راهکارهایی که ما و هیأت مدیره و دو مسیری که علی‌نژاد پیشنهاد دادند، نزدیک‌ترین و سریع‌ترین حالتی که بتوانیم این مشکل را حل کنیم، چنین کاری خواهیم کرد.

او در خصوص شایعه حذف استقلال از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: نه اصلا؛ این همه ظرفیت‌های افراد مختلف در اطراف باشگاه است و اگر از تمام این دوستان استفاده و به کارگیری شود، قطعا باشگاه استقلال این مشکلات را نخواهد داشت. فقط مهم این است که از ظرفیت‌ها استفاده شود.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال درباره اینکه یکی از مدیران این باشگاه عنوان کرده مهدی نوروزی تاثیر زیادی در چند ده برابر شدن قراردادهای بازیکنان داشت، گفت: اصلا هیچ دخالتی در حوزه قراردادها نداشتم. فقط بخاطر اینکه بازیکنان به من لطف داشتند، پس از تماس من برای عقد قرارداد نمی‌آمدند ولی وقتی من تماس می‌گرفتم، حضور پیدا می‌کردند.

نوروزی یادآور شد: بحث مذاکرات، رقم و عدد بازیکنان در حوزه اختیارات من نبود و هیچ دخالتی در این مسائل نداشتم و قرارداد دلاری هم با هیچ بازیکنی نبستیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.