مهاجم سابق آبی های پایتخت می گوید قراردادش با پیکان تمام شده و به زودی تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد.

جابر انصاری مهاجم سابق آبی های پایتخت در مورد مطالباتش از استقلال اینطور حرف هایش را با تحسین هواداران این تیم آغاز کرد: به استقلال تخفیف دادم تا مشکل این تیم در ای اف سی حل شود. هواداران استقلال همیشه به من لطف داشتند.
او سپس با اشاره به دوران حضورش در استقلال اضافه کرد: دوران خوب و بیادماندنی در استقلال داشتم و بخشش طلب‌هایی که دارم، کاری بود که از دستم در این مقطع برمی‌آمد تا شرایط استقلال بهتر شود و به امید خدا تیم خوبی راهی مسابقات شود.
بخش بعدی حرف های انصاری در رابطه با محمود فکری بود و اینکه او می‌تواند به استقلال برای رسیدن به موفقیت کمک کند و گفت: به کار فکری اعتقاد دارم و شک نکنید نتایج بسیار خوبی خواهد گرفت و دوست دارم بازهم به استقلال کمک کنم.

به گزارش فرتاک نیوز، او سپس در واکنش به اینکه آیا همچنان در پیکان باقی خواهد ماند یا خیر، گفت: با پیکان قراردادم تمام شده و بازیکن آزاد هستم.
چند پیشنهاد خوب دارم که این هفته با یکی ازآنها قرارداد امضا می کنم.

از انصاری در مورد تیم ملی ایران که شب گذشته با نتیجه 2 بر 1 مقابل ازبکستان به پیروزی رسید نیز پرسیدیم که او در واکنش به این سوال اینطور توضیح داد: تیم ملی ایران بازی بسیار خوبی با ازبکستان انجام داد و اسکوچیچ تیم جوان و پرانگیزه ای جمع کرده است. برای ایشان و تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.