سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت تیم گفت: بارها گفته ام که کادر تیم ما بسته شده است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو با روزنامه گل درباره موضوع بازگشت مهدی طارمی به جمع سرخپوشان صحبت کرده است.

متن پرسش و پاسخ گل با سرمربی پرسپولیس در ادامه می آید.

 

 

شنیده‌اید که طارمی دلش هوای پرسپولیس را کرده و می‌خواهد به ایران برگردد؟

(مکثی می‌کند) این‌طور بنویسید؛ بسیار متاسفم از اینکه دیگر تیم ما کامل شده و از نظر کادر بازیکنی، جای خالی برای هیچ کس دیگری را نداریم.

پس ماجرای گرفتن بازیکن خارجی هم از بازی‌های رسانه‌ای است؟

همان‌طور که گفتم نه برای بازیکن خارجی و نه داخلی جایی نداریم.

اما گفته می‌شد که در پست دفاع راست و نوک حمله بازیکن خواهید گرفت.

به طور کلی و سرجمع، روند مباحثه ما بر سر دو پست مذکور دفاع راست و نوک حمله بیش از حد به طول انجامیده و ما باید تکلیف کادر بازیکنی خودمان را در این مدت روشن می‌کردیم.

یعنی تا نیم‌فصل هیچ بازیکنی نخواهید گرفت؟

پیش‌تر هم به شما گفتم که کادر بازیکنی تیم ما بسته شده؛ هم به لحاظ روند اردوی آماده‌سازی که در پیش داشتیم که اردوی خوبی بود و کارهای تاکتیکی در این اردو به طور کامل انجام شد. پس بنابراین به طور قاطع خدمت شما عرض می‌کنم که دیگر جایی برای هیچ بازیکنی نداریم. امیدوارم شما و همه متوجه منظور من از اینکه هیچ جای خالی برای بازیکن دیگری نداریم، شده باشید!

چه شد در جام شهدا شرکت نکردید؟

قرعه‌کشی لیگ و زمان برگزاری این جام کمی با برنامه ما تداخل داشت و اجازه دهید به ایران که آمدم در مورد مباحث دیگر کامل صحبت کنم. در حال حاضر در کنار خانواده‌ام هستم و برخی امور شخصی‌ام را پیگیری می‌کنم تا روی روال قرار گیرد.


منبع: کاپ

انتهای پیام/