کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران، روز گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و به سال‌های طولانی بازی در مستطیل سبز خاتمه داد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، این بازیکن علاقه زیادی داشت تا در لباس استقلال از فوتبال خداحافظی کند اما مربیان فصل گذشته باشگاه استقلال تمایل چندانی برای جذب این بازیکن نشان ندادند تا آخرین فصل فوتبالی نکو در کشور قطر به پایان برسد.

شاید درخشش در مسابقه‌های دربی می‌توانست محبوبیت بیشتری روی سکوهای هواداران استقلال برای این بازیکن خلق کند اما همه دربی‌های جواد، مسابقه‌های بسیار سرد، کم‌اتفاق و کسل‌کننده بودند.

حضور جواد در دربی تهران، سوم شهریور 91 اتفاق افتاد. مسابقه‌ای که با تساوی بدون گل دو تیم همراه شد. مسابقه برگشت دو تیم، ششم بهمن همان سال رقم خورد تا دومین دربی نکونام نیز بدون جذابیت و بدون گل به پایان برسد.

شهریورِ سال 92، جواد برای سومین بار روبروی پرسپولیس قرار گرفت و باز هم نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل به دست نیاورد. از این حیث شاید او صاحب یک رکورد جالب در بین ستاره‌های ایرانی باشد. بازیکنی که در 270 دقیقه حضورش در دربی، هیچ گلی در مسابقه رد و بدل نشده است.

 البته این به آن معنا نیست که دربی‌های جواد بدون حاشیه و جنجال بودند. هنوز هم ماجرای یارگیری او با محسن بنگر و پاره‌شدن پیراهن مدافع پرسپولیس در جریان یک ارسال، یکی از حاشیه‌های پررنگ دربی در سال‌های اخیر به شمار می‌رود.

 

انتهای پیام/