بایرن‌مونیخ با برتری در دِرکلاسیکر رفت بوندس‌لیگا در زمین دورتموند به صدرنشینی ادامه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهم‌ترین دیدار هفته هفتم بوندس‌لیگای آلمان، درکلاسیکر بود که در ورزشگاه زیگنال‌ایدوناپارک برگزار شد و این بازی را هم بایرن‌مونیخ ۳ بر ۲ از دورتموند برد.

در نیمه نخست پرافت‌وخیز، تساوی حاصل کار دورتموند و بایرن بود. ابتدا بایرن دقیقه ۲۴ توسط لواندوفسکی به گل رسید، اما این گل را VAR آفساید اعلام کرد. بایرنی‌ها یک بدشانسی دیگر هم آوردند که مصدومیت کیمیش و بیرون رفتن او از میدان بود. دقیقه آخر نیمه نخست، رویس با پاس عالی گوئریرو، دورتموند را پیش انداخت، اما در حالی که زنبورها خیال می‌کردند برنده نیمه اول خواهند بود، آلابا ضربه ایستگاهی تمرین‌شده را دقیقه ۴+۴۵ به قعر دروازه میزبان فرستاد.

شادی گل رویس بعد از گلزنی در دیدار دورتموند و بایرن

دقیقه ۴۷ سرانجام لواندوفسکی به گلی که می‌خواست رسید. ارسال اِرناندس را لِوا با ضربه سری دقیق به گوشه دروازه بورکی فرستاد. در حالی دورتموند برای زدن گل تساوی تلاش می‌کرد، سانه که به‌عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود در یک ضدحمله با شوت پای چپ در دقیقه ۸۰ گل سوم بایرن را زد. با این حال هولاند با تیزهوشی گل دوم زنبورها را دقیقه ۸۳ زد و تیمش را امیدوار کرد. باز هم دقیقه ۳+۹۰ لواندوفسکی گل زد، اما باز هم VAR آن را آفساید اعلام کرد.

با این برد بایرن ۱۸ امتیازی شد و در صدر ماند، در حالی که دورتموند با ۱۵ امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

شادی بازیکنان بایرن‌مونیخ بعد از گلزنی سانه مقابل دورتموند

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.