علیرضا منصوریان و تیمش در هفته دوم به دنبال اولین پیروزی است اما قطعا کار آسانی نخواهند داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تراکتور و نساجی در حالی فردا در دومین بازی خود در لیگ بیستم به مصاف هم می روند که دو تیم در هفته نخست دو نتیجه کاملا متفاوت را کسب کرده اند. تراکتور در خانه برابر نفت مسجد سلیمان، متوقف شد و به یک امتیاز رضایت داد اما نساجی در اراک، موفق شد آلومینیوم را با نتیجه پر گل 3 بر 0 شکست دهد و در کنار شهرخودرو به اولین صدرنشین های لیگ بیستم تبدیل شوند.

تراکتور که با رفتن ساکت الهامی، علیرضا منصوریان را روی نیمکت خود می بیند، در فصل نقل و انتقالات پرکار بود و بازیکنان جدید زیادی را جذب کرده است که مهم ترین آن ها را می توان محمد عباس زاده، سعید واسعی، وفا هخامنش، حمید بوحمدان و هادی محمدی دانست. البته بازیکنانی مثل ساسان انصاری، رضا اسدی و رشید مظاهری هم بودند که این تیم را ترک کردند. 

در آن سوی میدان، نساجی نیز سرمربی جدیدی روی نیمکت دارد. پس از رفتن محمود فکری به استقلال، نساجی وحید فاضلی را روی نیمکت خود دید. آن ها هم مثل تراکتور نقل و انتقالات شلوغی را پشت سر گذاشتند. نساجی ستاره های زیادی را در فصل نقل و انتقالات از دست داد که از مهم ترین آن ها می توان به حسین ماهینی، محمد میری، علی اصغر عاشوری، علی شجاعی، رحمان جعفری و روح الله باقری اشاره کرد. البته نساجی بازیکنانی را نیز خرید، مثل آرش افشین، روزبه شاه علی دوست، ایوب کلانتری، میلاد کمندانی، کریم اسلامی، مهرداد طهماسبی و مهرداد بایرامی.

باید دید که مصاف تراکتور و نساجی در هفته دوم لیگ برتر به سود کدام تیم رقم خواهد خورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.