رئیس فدراسیون جهانی فوتبال گفت: تعهد قطر برای برگزاری یک تورنمنت استثنایی باعث می‌شود میراث ماندگاری تا سال‌ها پس از جام جهانی ۲۰۲۲ احساس شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 و به نقل از سرویس رسانه‌ای فیفا، جانی اینفانتینو در سفر اخیرش به قطر پیشرفت این کشور در مسیر آماده‌سازی میزبانی از جام جهانی 2022 را ستایش کرد.

رئیس سوئیسی فیفا گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا سال بسیار سختی برای جهان بود و فوتبال هم از این مستثنی نیست. با وجود همه دشواری‌ها در ماه‌های اخیر شاهد پیشرفت مداوم قطر در مسیر آماده‌سازی میزبانی جام جهانی 2022 بودیم.

اینفانتینو سپس با ستایش قطری‌ها اظهار داشت: تعهد مستمر قطر برای برگزاری یک تورنمنت استثنایی باعث می‌شود میراث ماندگارش تا سال‌ها پس از جام جهانی 2022 احساس شود. این پیشرفت تحت هدایت امیر قطر حاصل شده و شخصاً می‌خواهم از او قدردانی کنم.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اصلاحات قانون کار که توسط دولت قطر صورت گرفته شاهد پیشرفت در ساخت ورزشگاه‌ها و اقدام‌های سختگیرانه برای حفظ سلامتی کارگران هستیم. در سفر به دوحه شاهد این پیشرفت‌ها بودم و مشتاقانه منتظر حضور در جام جهانی 2022 هستم. این تورنمنت اثر تحول‌آفرینی در قطر و منطقه خواهد داشت. هواداران فوتبال از سراسر جهان در جام جهانی 2022 احساس منحصربه فردی را تجربه خواهند کرد و البته بهترین در تاریخ می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.