شاگردان ابراهیم صادقی در یک بازی پرحاشیه در نهایت به سه امتیاز شیرین دست یافتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که نساجی مازندران در نیمه اول تیم برتر زمین از حیث ایجاد موقعیت بود، در نهایت این شاگردان صادقی بودند که روی موقعیت سنجی و فرصت طلبی فوق العاده خود به سه امتیاز شیرین بازی دست یافتند. در این بازی که اعتراض پیاپی دو تیم به عملکرد داور جنجال های زیادی را شکل داده بود، در نهایت نارنجی پوشان روی ضربه تمام کننده محسن مسلمان به هدف خود دست یافتند.

هفته سوم لیگ برتر خلیج فارس

ورزشگاه قوامین شهرک اکباتان

تیم داوری: مرتضی منصوریان – یوسف مغروری – فرهاد فرهادپور – مجید محمدی

ناظر: حیدر شکور

ترکیب سایپا

محمدحسین منادی - فریبرز گرامی - رضا علیاری - رضا جعفری - حسین ماهینی - مهیار جباری - امیرعلی صادقی - حسین مالکی - سیدابوالفضل جلالی - مهرداد عبدی (دقیقه ۶۰، محسن مسلمان) - محمدصادق بارانی (دقیقه ۷۷، عارف حاجی عیدی)

مربی: ابراهیم صادقی

ترکیب نساجی مازندران

نیما میرزازاد - حامد شیری - مجتبی بیژن - روزبه شاه‌علیدوست(81- میلاد کمندانی) - آرمان قاسمی - سعید بیگی - ایوب کلانتری - محمود قاید رحمتی (دقیقه ۷۶، حسن نجفی) - فرزاد زامهران - کریم اسلامی - مهرداد بایرامی

مربی: وحید فاضلی

کارت زرد

دقیقه ۱۱ فریبرز گرامی

دقیقه 74 رضا علیاری

دقیقه 85  اکبر منادی

شرح گل:

سایپا ۱ نساجی ۰ : (دقیقه ۶۵، محسن مسلمان): هافبک سایپا تنها پنج دقیقه بعد از حضور در زمین با سود بردن از موقعیت ارسال جعفری، دروازه نساجی را باز کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۴: پرتاب اوت بلند ایوب کلانتری در یک فعل و انفعال در محوطه جریمه، بین بازیکنان دو تیم با اعتقاد پنالتی و برخورد توپ به دست مدافع سایپا همراه بود که داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۹: فرار از سمت چپ برابر سایپایی ها با ضربه محکم و زمینی جلالی را میرزازاد به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۱: خطای خشن فریبرز گرامی مدافع سایپا روی کریم اسلامی با اعتراض نیمکت نشینان نساجی همراه بود اما داور به یک کارت زرد در این صحنه بسنده کرد.

دقیقه ۱۹: شوت پشت محوطه جریمه مهرداد عبدی بدون اینکه خطری روی دروازه نساجی باشد راهی اوت شد تا موقعیت سایپا از دست برود.

دقیقه ۲۹: بار دیگر صحنه مشکوکی در محوطه جریمه سایپا شکل گرفت که نساجی‌ اعتقاد به خطای پنالتی گرامی روی مهاجم این تیم را داشت ولی داور بار دیگر دستور به ادامه بازی داد تا رضا حسن زاده از روی نیمکت این تیم اعتراض تندی به عملکرد داور داشته باشد.

دقیقه ۳۳: روی اشتباه مدافع سایپا، بایرامی صاحب موقعیت شد که نتوانست شانس خوبی برای تیمش شکل دهد و منادی این توپ را از آن خود کرد.

دقیقه ۴۲: چند شوت پیاپی از بازیکنان نساجی و در ادامه ضربه آرمان قاسمی که از فاصله نزدیکی راهی اوت شد.

دقیقه ۷۵: ارسال از سمت راست توسط نساجی درون محوطه جریمه نساجی موقعیتی ایده ال نصیب این تیم کرد که تلاش آنها برای دستیابی به گل بی نتیجه ماند و دفاع سایپا با سراسیمگی توپ را دفع کرد.

دقیقه ۸۱: شوت ایوب کلانتری از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه سایپا راهی اون شد.

حواشی:

روزبه شاه‌علی‌دوست بازیکن باتجربه سابق سایپا اکنون با پیراهن نساجی مقابل این تیم قرار گرفته است.

حسین ماهینی نیز که فصل گذشته را به مدت کوتاهی در نساجی بود، اکنون با پیراهن سایپا برابر حریف

حاضر شده است.

سایپا در حالی امروز از نساجی میزبانی می کند که حریفش با 4 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و تلاش خواهد کرد که این رتبه را حفظ کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.