مهرداد کفشگری ضمن ابراز علاقه مندی اش به دایی گفت: هنوز نتوانسته ام رضایت پدیده را بگیرم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، مهرداد کفشگری در رابطه با جدایی اش از پرسپولی، حضور خود در پدیده و تمایلش برای پیوستن به نفت تهران، جدایی دو نفر از دوستانش از پرسپولیس و کارکردن زیر نظر علی دایی به گفتگو پرداخت.

 

 

فوتبالم را مدیون علی دایی هستم

من فوتبال خود را مدیون علی دایی هستم به دنبال این بودم تا در لیگ شانزدهم زیر نظر وی به فوتبال بپردازم و به همین دلیل به عضویت تیم صبا درآمدم اما با خروج ایشان از آن تیم من هم قرارداد خودم را فسخ کردم. همیشه دوست داشتم زیر نظر ایشان فعالیت کنم امسال که وی در نفت تیم خوبی جمع کرده است این تمایل بیشتر از همیشه است اما تاکنون نتوانستم رضایت پدیده ای ها را بگیرم،آنها نمی خواهند من از این تیم جدا شوم.

 

 

وقتی فهمیدم دایی تیم ندارد با پدیده بستم

من پیشنهاداتی داشتم اما به دلیل اینکه می خواستم با آقای دایی همکاری کنم آنها را رد کردم، وقتی مطمئن شدم ایشان تیم نمی گیرد به پدیده آمدم حتی تا روز آخر هم منتظر ماندم، روزی که به مشهد رفتم تا قرارداد ببندم با وکیل آقای دایی هم مشورت کردم، به ایشان زنگ زدم اما ایشان گفت آقای دایی این فصل در تیمی نخواهد بود و من با پدیده قرارداد خود را امضا کردم.

 

 

فردای قرارداد من با پدیده، دایی هم به نفت رفت

همانطور که گفتم فردای روزی که من قرارداد بستم آقای دایی به نفت رفتند، با من تماس گرفتند اما من دیگر به عضویت پدیده درآمده بودم و به همین دلیل از آن روز تاکنون دنبال این هستم مسئولان پدیده اجازه جدایی من را بدهند که تاکنون اتفاق نیفتاد. امیدوارم بتوانم بازهم با آقای دایی همکاری کنم اما باید بگویم به مسئولان تیم پدیده هم حق می دهم بهرحال این تیم هم شرایطی دارد که تمایل ندارد بازیکنانش جدا شوند.

 

 

نتوانم جدا شوم با تمام وجود برای پدیده بازی می کنم

در صورتی که نتوانم از جمع مشهدی ها جدا شوم حتما با تمام وجود برای پدیده به میدان خواهم رفت. من در هر تیمی که بودم با تمام وجود به میدان رفتم و در پدیده این اتفاق خواهد افتاد چرا که من در وهله اول می خواهم به خودم کمک کنم تا بازهم برگردم و بتوانم آن طور که می خواهم بازی کنم.

 

 

فصل پیش بدشانس بودم

متاسفانه فصل قبل من بسیار بدشانس بودم و اتفاقاتی پیاپی باعث شد تا نتوانم به صورت ثابت بازی کنم. فصل پیش و در حالی که در ترکیب تیم جا می افتادم دچار مصدومیت شدم، پس از بهبودی، متاسفانه با درگذشت خدابیامرز هادی روبرو شدیم و همین موضوع ضربه روحی وحشتناکی به من وارد کرد، بهرحال امسال به دنبال این هستم تا امسال خودم را ثابت کنم و بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

 

 

جدایی از پرسپولیس سخت است

باید بگویم از کسی گله ای ندارم، اگر بگویم جدایی از پرسپولیس سخت نیست دروغ گفته ام، برای من که چند با پرسپولیس زندگی کردم جدایی از این تیم واقعا سخت بود، البته من در حدی نیستم که بگویم جزئی از خانواده پرسپولیس بودم اما به عنوان یک هوادار واقعا پس از جدایی از این تیم شرایط سختی داشتم. من همیشه مدیون پرسپولیس هستم.

 

 

دلخوری ام را به گور می برم

شاید من دلخوری کوچکی هم داشته باشم اما نام پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که این دلخوری را با خودم به گور ببرم و درباره آن چیزی نگویم. بازیکنان بسیار خوبتر از من به این تیم آمدند و رفتند اما تنها نام پرسپولیس باقی مانده است. من منتی سر پرسپولیس ندارم اما واقعا چند پیشنهاد خوب داشتم و به خاطر نام پرسپولیس از دست دادم.

 

 

چیزی تا بازگشت نمانده بود اما لیست پر بود

بعد از فسخ قرارداد با صبا، مسئولان این تیم پیشنهاد حضور مجدد را دادند اما به دلیل اینکه لیست تیم پرشده بود امکان حضور مجدد من در پرسپولیس وجود نداشت، بهرحال امسال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد و نیاز به جذب بازیکنان خوب دارد.

 

 

نوع جدایی مهدی و رامین به مذاق هواداران خوش نیامد

راجع به جدایی طارمی و رضاییان باید بگویم ما دوستان هم بودیم، البته با رامین که از کودکی بزگ شدیم، اما واقعا نمی توان درباره جدایی آنها چیزی گفت، هرکسی دلایل خودش را دارد اما فقط همانطور که به مهدی گفتم شاید نحوه جدایی آنها به مذاق هواداران خوش نیامد، طبیعی است که هواداران مایل به پیشرفت بازیکنان هستند اما نوع جدایی این بازیکنان کمی هواداران را اذیت کرد.

 

 

هوادار واقعی پرسپولیس ناسزا نمی گوید

امیدوارم هواداران پرسپولیس هوشیار باشند، هوادار واقعی پرسپولیس نمی رود در صفحه اجتماعی این بازیکنان و ناسزا بنویسد، افراد دیگری هستند که می خواهند از این موضوعات استفاده کنند و شرایط تیم را به هم بریزند.


منبع: ورزش سه

انتهای پیام/