سرمربی استقلال ملاثانی در واکنش به هجمه و انتقاداتی که بابت عملکرد آنها چه در زمین و بیرون از آن شکل گرفته، توضیح جالبی مطرح کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرمربی استقلال ملاثانی درباره پیروزی برابر خیبر خرم آباد گفت: جا دارد این برد را به مالک تیم مان تبریک بگویم و آن را به مردم عزیز ملاثانی تقدیم می کنم. این اولین برد در تاریخ لیگ دسته اول برای استقلال ملاثانی بود.

وی ادامه داد: تیم ما یک شعار دارد: سخت کوشان شگفتی ساز. در فصل اول ثبات مهم است ولی ما برای شگفتی سازی هم تلاش خواهیم کرد تا مردم ملاثانی را خوشحال کنیم.

اشکش، سرمربی استقلال ملاثانی درباره شرایط فنی این بازی گفت: ما به خوبی حریف را آنالیز کرده بودیم. ما البته با خیبر یک مشکل مشترک داریم و آن این است که هر دو شرایط میزبانی را نداریم. ما موقعیت های خوبی هم در این بازی داشتیم. جا دارد به امید روانخواه تبریک بگویم که تیمش فوتبال خوبی بازی می کند. فوتبال روی زمین و این سبک را تا پایان بازی دنبال کرد اما ما هم فلسفه خودمان را داریم و خوشحالم که توانستیم به برد دست پیدا کنیم.

ابراهیم اشکش، سرمربی استقلال ملاثانی در واکنش به انتقاداتی که بابت ایجاد حواشی شکل گرفته نیز اینطور پاسخ داد: سبک تیم ما این است که به حواشی دامن نزنیم و برعکس دیگر تیم ها که فضای رسانه قویتری دارند. دیگر تیم ها تصور می کنند که وقتی مقابل استقلال ملاثانی قرار می گیرند به راحتی قادر به پیروزی هستند و اینکه این اتفاق نمی افتد به آنها فشار می آید. جا دارد از آقای عنایتی اگر کدورتی دارند از ایشان عذر بخواهم و اگر اتفاقی بوده ناخواسته و روی طبیعت فوتبال بوده است. درباره اتفاقات فصل گذشته هم کارشناسان گفتند که پنالتی حریف (هوادار) درست نبوده و ما دو امتیاز را از دست دادیم. انشاالله بتوانیم بهتر کار کنیم و شاید به خاطر دستیابی به اولین سه امتیاز، بچه ها ناخواسته احساسی شدند و شور و شعفی از خودشان نشان دادند که امیدوارم روح خوب فوتبال ادامه داده شود و این اتفاقات نیفتد. اگر اتفاقی هم بوده البته از سوی هر دو تیم بوده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.