کارشناس فوتبال گفت: در چند سال گذشته شهرخودرو بازیکنان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کرده ولی جای نگرانی اینجاست که نمی تواند این بازیکنان را نگه دارد و از آنها استفاده کند.

سعید جوشش در گفتگو با خبرنگار در خصوص بازی شهرخودرو با استقلال گفت: بازی خوبی بود ولی اگر شهرخودرو می‌توانست از موقعیت‌های خود استفاده کند، حتی می‌توانست برنده این دیدار باشد.

وی در ادامه در خصوص گلزنی بازیکن مشهدی به تیم شهرخودرو بیان کرد: سبحان خاقانی یکی از ستاره‌های آینده فوتبال ایران است که در مشهد فوتبال خود را آغاز کرده و با قیمت‌های قابل توجه به تیم‌های رقیب واگذار شد.

این کارشناس فوتبال با بیان اینکه اشتباهات شهرخودرو در این بازی بسیار بود، گفت: گل اول که با کار تیمی و شوت زیبای سبحان خاقانی به ثمر رسید اما در گل دوم بازیکنان و دروازه بان شهرخودرو مقصر بودند و اگر اشتباهات را انجام نمی‌دادند، در دقایق پایانی گلی دریافت نمی‌کردند.

جوشش، تصمیم داور را که باعث اخراج بازیکن شهرخودرو شد، درست دانست و افزود: عرفان معصومی بازیکن شهرخودرو باید محتاطانه به دنبال توپ می‌رفت که در این صحنه پای خود را از زمین بلند کرد و کار خطرناکی را انجام داد.

وی در ادامه در خصوص موقعیت‌های از دست رفته توسط احمدالجبوری گفت: دروازه بان آبی پوشان در چند موقعیت خیلی عالی کار کرد و توانست نتیجه بازی را به سود استقلال به اتمام برساند و روز خوب احمدالجبوری نبود.

وی در ادامه گفت: یک دروازه بان خوب حتی می‌تواند نتیجه بازی را تغییر دهد و به آقای محمود فکری به خاطر جذب این دروازه بان با استعداد و خوب تبریک می گویم.

جوشش در خصوص صحبت‌های سید مهدی رحمتی که در پایان بازی گفته بود هر تیمی که اعتراضات شدیدی کند سوت داور به آن سو می‌رود، گفت: صحبت‌های سید مهدی حقیقت دارد و بعضی مواقع فشار روی داور است و باید بازی را به کنترل خود در بیاورد.

این کارشناس فوتبال در خصوص بازی آینده شهرخودرو مقابل گل گهر گفت: تیم فوتبال گل گهر با جذب امیر قلعه نویی و بازیکنان کلیدی، تیمی بسیار خوب و خطرناک است که شهرخودرو کار راحتی در این بازی ندارد.

وی ادامه داد: شهرخودرو با توجه به نتایج ضعیفی که در هفته‌های قبل گرفته، به تیم گل گهر امیدواری داده است تا هفته آینده بتواند نتیجه قابل قبولی را در مقابل شهرخودرو بگیرد.

جوشش در پایان درباره آینده شهرخودرو گفت: تیم فوتبال شهرخودرو در چند سال اخیر توانسته است نتایج خوبی را کسب کند اما متأسفانه نمی‌تواند در ماندگاری بازیکنان کاری کند و این نگران کننده است که بازیکنان خوب و باکیفیت خود را با قیمت قابل توجهی به سایر تیم‌ها واگذار می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.