کارشناس داوری با گوشزد نمودن یک نکته مهم حسرت هواداران پرسپولیس را دو چندان کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی در حالی با پیروزی 2بر1 حریف کره‌ای و نهایت کسب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید که کارشناس داوری فوتبال ایران با اعلام یک قانون داروی، حسرت هواداران را دوچندان کرد.

لحظات و ثانیه‌های پایانی نیمه اول و در حالی که توپ در محموطه جریمه پرسپولیس بود و در یک فعل و انفعال توپ از آن جا دور شد، داوران تقاضای بازبینی صحنه را دادند این در حالی بود که قاضی میدان در آستان سوت زدن و اعلام پایان نیمه اول بود که این چنین نشد و تصمیم بر اعلام ضربه پنالتی و در نهایت گل اولسان بودیم.

اما این اتفاق اگر بعد از سوت پایان بازی انجام میگرفت یعنی دو سه ثانیه بعد سوت پایان بازی در نیمه اول زده می‌شد و داور بازبینی را انجام میداد، بر اساس قانون فیفا تنها فرصت یک ضربه به توپ داده یم شد یعنی ضره پنالتی و لاغیر!
با توجه به این که ضربه اول پنالتی توسط حامد لک مهار شده بود و مهاجم اولسان در برگشت او را به گل تبدیل کرد، اگر این اتفاق بعد زا سوت پایان بازی توسط داور انجام می گرفت، گل مورد قبول نبود و اینجاست که می بینیم آن چند ثانیه لعنتی چه با فوتبال ایران نکرد!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.