مربی جوانان سایپا در گفت وگو با فرتاک ورزشی مطرح کرد؛

رحمان جهانشاهلو مربی جوانان سایپا در گفت وگو با خبرنگار فرتاک ورزشی خبر از آمادگی این تیم برای آغاز مسابقات داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رحمان جهانشاهلو مربی جوانان سایپا در گفت وگو با خبرنگار فرتاک ورزشی در خصوص شرایط این تیم برای حضور در رقابت های جوانان لیگ برتر فوتبال تهران گفت: شرایط آمادگی و کیفیت فنی این تیم بسیار مناسب بوده و بازیکنان بسیار مستعدی در روند تست گیری جذب شدند و با وجود حضور تعدادی از بازیکنان سال گذشته شرایط مطلوبی را دارد.

مربی جوانان سایپا در ادامه گفت: در تمرینات تاکید بر بازی مالکانه داشته‌ایم ،فوتبالی که بسیاری از تیم‌های سطح اول دنیا به نمایش می‌گذارند و امیدواریم بازیکنان در زمین مسابقه نیز آن را به اجرا بگذارند.

جهانشاهلو سپس افزود: اگر چه با مسائل و چالش‌های سختی روبرو بودیم به امید خدا و با تلاش کادر فنی تیم با سرمربیگری آقای مرتضی صادقی و دیگر دستیاران و زحمات سرپرست زحمتکش جناب آقای مهرشاد عنبری و خود بازیکنان به یک تیم بسیار خوب تبدیل شده‌ایم که شرایط و نوع بازی به آینده فوتبال این بازیکنان و فوتبال کشور کمک شایانی خواهد کرد.

وی افزود: اگر چه شرایط فعلی کشور تمامی تیم‌ها را در روند آماده سازی دچار مشکل کرده ،ولی ما تمام سعی خود را کرده‌ایم تا با بهترین شرایط وارد مسابقات بشویم.

مربی سایپا در ادامه گفت: با تمام اینکه رقابت در این رده  معمولا فدای آموزش می‌شود ولی تمام تلاش‌مان را کرده‌ایم که اصلا از این مسئله غافل نبوده و تمام سختی‌های آموزش و ریسک آن را بعهده گرفته و برای فردای تک تک بازیکنان عزیز که آینده فوتبال کشور هستند مفید واقع شویم .

رحمان جهانشاهلو

جهانشاهلو در ادامه صحبت های خود گفت: به امید خداوند و با توجه به تلاش تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم و حمایت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا به نتایج مطلوب و برازنده سایپا که تاکید بسیاری بر رشد  فوتبال پایه دارد خوش بین هستیم.

وی در خصوص اولین دیدار این تیم در برابر پیکان تهران گفت: بعد از 4 ماه  تست‌گیری و آماده‌سازی از هفته آینده در اولین بازی خود با به مصاف پیکان تهران می‌رویم.

مربی جوانان سایپا در پایان صحبت‌های خود گفت: از زحمات سایت خبری فرتاک ورزشی بابت توجه به فوتبال پایه ممنونم و از این که در تلاش است ورزش کشور به خصوص رشته پرطرفدار فوتبال را برای رسیدن به روزهای روشن یاری کرده و تلاش بی وقفه و صادقانه ای دارد، تشکر می کنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.