مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌خواهد با مربی شهرخودرو برخورد جدی داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمیدرضا امیدوار درباره اتفاقاتی که در دیدار شهرخودرو و آلومینیوم اتفاق افتاد، اظهار کرد: این بازی در شرایط مناسبی در ورزشگاه خوب امام رضا(ع) برگزار شد و صحنه‌هایی نداشت که موجب تنش شود، اما به نظرم تنش‌هایی که همه اهالی فوتبال دیدند، هدفمند و از قبل برنامه‌ریزی شده بود؛ شاید به این دلیل اتفاق افتاد که داور مسابقه اولین قضاوت خود را در لیگ برتر داشت.

او با تاکید بر اینکه یکی از بهترین داوری‌ها را در بازی شهرخودرو و آلومینیوم شاهد بودیم، ابراز کرد: ما به‌عنوان تیم‌های لیگ برتری باید فضای مناسب و فرصت لازم را به داوران بدهیم تا در سطح اول فوتبال ایران خودی نشان دهند.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک یادآور شد: در شرایطی هستیم که تغییر نسل در داوری داریم و اگر قرار است داوران ما در لیست بین‌المللی قرار بگیرند و توانایی‌های خود را نشان دهند، باید در لیگ برتر قضاوت کنند و به آنها فرصت بدهیم.

امیدوار یادآور شد: به غیر از حرکت ناشایست مربی شهرخودرو، هیچ تنشی در جریان بازی اتفاق نیفتاد و کادر فنی دو تیم برخورد صمیمانه‌ای قبل و بعد از بازی باهم داشتند.

او تاکید کرد: شاید مربی شهرخودرو فقط یک کارت قرمز بگیرد یا چند ماه از سوی کمیته انضباطی محروم شود، اما واقعیت این است کادرفنی شهرخودرو با آن حرکت در نتیجه بازی تاثیر گذاشت چون ما در موقعیت ۵ به ۲ بودیم و فرصت جدی ما از دست رفت. اگر آن حرکت ناشایست انجام نمی‌شد، شاید نتیجه‌ای غیر از این رقم می‌خورد.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اضافه کرد: از کمیته انضباطی و نهادهای نظارتی ورزش و فدراسیون می‌خواهیم اجازه ندهند این حرکت‌ها در فوتبال ایران تکرار شود و هر کسی این جرات را پیدا نکند در جریان بازی فوتبال تاثیر بگذارد.

امیدوار درباره اینکه سید مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو عنوان کرده بود داور بازی با آلومینیوم برای نخستین بار در لیگ برتر قضاوت می‌کرد، گفت: همه داوران یک روز اولین بازی خود را در لیگ برتر داشتند و این حرف‌ها، بهانه‌های غیرمنطقی است ولی اگر داور اولین بازی خود را قضاوت می‌کرد، بسیار خوب کارش را انجام داد و به تیم داوری تبریک می‌گویم.

او یادآور شد: در جواب کادر فنی شهرخودرو این حرف را نمی‌زنم ولی واقعا یکی از بهترین قضاوت‌های لیگ بیستم را در این دیدار شاهد بودیم. ضمنا در هشت هفته ابتدایی لیگ برتر فکر می‌کنم سه داور برای نخستین بار در لیگ برتر در بازی‌های ما قضاوت کردند ولی ما از آنها حمایت کرده و احترام گذاشتیم

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.