تیم رایکا بابل در یک کام‌بک تماشایی موفق شد تا استقلال خوزستان را در اهواز شکست بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نادر دست نشان سرمربی رایکا پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در اهواز اظهار داشت: بازی بسیار سختی مقابل استقلال خوزستان داشتیم، به هر حال آنها صدر جدول بودند و می دانستیم به دلیل شکست هفته قبل بازیکنان این تیم از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

وی افزود: ما در دقیقه اول بازی، یک موقعیت خوب گلزنی را از دست دادیم. در ادامه بازیکنان حریف به سمت دروازه ما حمله کرد و در حالی که معتقدم روی بازیکن ما خطا صورت گرفت، داور برای تیم استقلال خوزستان یک ضربه پنالتی گرفت که تبدیل به گل شد. داور بسیار کم تجربه و جوان بود و فکر می‌کنم اولین بازی او در لیگ یک بود. پس از دریافت گل به سرعت بازی را مساوی کردیم. متاسفانه با از دست دادن ۲ دفاع کلیدی خود به مشکل اساسی برخوردیم زیرا نفر جایگزین نداشتیم.

وی افزود: پس از مصدومیت بازیکنانمان به هر شکل بازی را ادامه دادیم ولی گل دوم را دریافت کردیم. در نیمه دوم بچه ها به خودشان آمده و نکات کادر فنی را به خوبی در زمین پیاده کرده و توانستیم ۲ گل دیگر به حریف بزنیم. جا دارد از بازیکنانم که با شرف و غیرت بازی کرده و بازی باخته را با برد جابجا کردند، تشکر کنم.

 

دست نشان بیان کرد: بازیکنان ما با کمترین دستمزد در مقابل حریفان بازی می کنند که من به شرف آنها درود می فرستم و این برد را به همه هواداران و مردم بابل تقدیم می‌کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.