مسئول مسابقات جام حذفی، درباره قرعه کشی جام حذفی و شیوه نامه ها و تمهیدات در نظر گرفته شده برای این رقابتها گفتگو کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیرحسین روشنک مسئول مسابقات جام حذفی، در خصوص شیوه نامه های بهداشتی در نظر گرفته شده برای این رقابتها اظهار داشت: طبیعتاً سلامت انسان ها آنقدر اهمیت دارد که تخفیفی هم برای تیم هایی که حتی در سطح استان ها فعالیت می کنند، نتوانیم قائل شویم. قطعاً با همان پروتکلی که در سایر لیگ ها اعمال می شود، جام حذفی را آغاز می کنیم. ما بارها با استان ها نامه نگاری نموده و اعلام کردیم که با چه شرایطی باید در رقابتها حضور پیدا کنند؛ حتی برای تک بازی جام حذفی تیم ها باید تست PCR، تست های پزشکی پیش فصل را انجام بدهند که به تأیید ایسمارک برسد، نهایتاً با عبور از این مراحل می توانند در جام حذفی شرکت کنند.

وی که با رادیو ورزش صحبت می کرد در خصوص معضل همیشگی انصراف برخی تیم ها در میانه رقابتهای جام حذفی و تمهیدات اندیشیده شده در این زمینه اظهار کرد: متأسفانه این مشکل در فصول گذشته همواره وجود داشته، به خصوص در مراحل ابتدایی. با توجه به اینکه تیم ها توان اقتصادی بالایی ندارند و برای رقابت با برخی تیم های شهرستانی هزینه سفر زیادی نیاز است، انصراف می دهند و این مشکل را به وجود می آورند.

مسئول مسابقات جام حذفی ادامه داد: در آیین نامه جام حذفی این مورد گنجانده شده که اگر تیمی بعد از قرعه کشی اعلام انصراف کند، از سهمیه سال بعد محروم می شود و نیز مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.