مهاجم اول سال گذشته سرخپوشان برای حضور در تمرینات پرسپولیس به تهران باز خواهد گشت! این عجیب ترین خبری است که می توان پیش از شروع لیگ شانزدهم شنید.

به گزارش فرتاک ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهاجم اول سال گذشته سرخپوشان با توجه به تعهدات متقابلی که بین دو طرف وجود دارد و به استناد توافق‌هایی که از گذشته وجود داشت، با اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه برای حضور در تمرینات پرسپولیس به تهران باز خواهد گشت.
 
با توجه به توافق‌ها در گذشته بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و مهدی طارمی و تعهداتی که از این ناحیه برای دو طرف وجود دارد، اقدامات لازم از سوی باشگاه صورت گرفت و بر همین اساس، زمینه بازگشت آقای گل فصل گذشته رقابت‌های لیگ فراهم شده است.
 
بر این اساس با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، مهدی طارمی در بازگشت به تهران طی روزهای آتی، در تمرینات سرخپوشان حضور پیدا خواهد کرد. در این ارتباط شایان ذکر است؛ باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی در فروردین ماه و در جریان برگزاری رقابت‌های لیگ برتر توافق‌هایی برای ادامه همکاری و تمدید قرار با یکدیگر داشتند.

برانکو که هفته گذشته به این احتمال بازگشت واکنش منفی نشان داده بود، با توصیه باشگاه پرسپولیس آرام شد و در مصاحبه با رسانه ها اعلام کرد فقط بخاطر مردم این بازیکن خاطی را می بخشد.

انتهای پیام/