استقلال در روزی که فرصت سوزی های زیادی داشت، دو امتیاز ارزشمند خارج از خانه را از دست داد تا صدرنشینی آبی پوشان برای دومین هفته متوالی به خطر بیفتد. مجتبی مقتدایی، مدافع نفت مسجدسلیمان دو بار ناجی تیمش در این دیدار بود تا شاگردان فکری با تنها یک امتیاز به تهران بازگردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، با تساوی یک – یک به پایان رسید. در روزی که استقلال فرصت های گلزنی زیادی را از دست داد، شاگردان فکری در راه رسیدن به گل ناکام بودند.

در نیمه نخست و پس از اشتباهی که سیدحسین حسینی روی کرنر ارسالی نیما انتظاری داشت، دروازه آبی پوشان به شکل عجیبی باز شد تا میزبان با یک گل پیش بیفتد. دقایقی بعد حسینی شوت بازیکن نفت را مهار کرد و در شروع مجددی تند و تیز و تماشایی، مهدی قایدی را صاحب یک موقعیت تک به تک کرد که ضربه این بازیکن به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۷۴ این دیدار، مهدی قایدی درون محوطه جریمه نفت صاحب فرصت شد که پس از چند بار سر توپ زدن، با یک ارسال به روی دروازه اسماعیلی را صاحب موقعیت کرد که ضربه سر تماشایی این بازیکن از روی نقطه پنالتی، به تیر افقی دروازه برخورد کرد تا باز هم شاگردان محمود فکری در راه گلزنی ناکام باشند.

اما این آخرین باری نبود که توپ بازیکنان استقلال به تیر دروازه اصابت کرد. در دقیقه ۸۰ حرکت ترکیبی و خوب استقلالی ها، وریا غفوری را در سمت راست صاحب موقعیت کرد که این بازیکن با یک پاس عالی فرشید اسماعیلی را راه انداخت و پاس رو به بیرون او روی خط شش قدم به بابک مرادی رسید که ضربه این بازیکن پس از برخورد به بدن مجتبی مقتدایی مدافع نفتی ها تغییر مسیر داد و به تیر افقی دروازه مسجدسلیمانی ها اصابت کرد تا استقلال در زدن توپ به تیر دروازه هت تریک کند.

در واقع حضور به موقع مجتبی مقتدایی و تکل او روی پای بابک مرادی مانع از فروپاشی دروازه نفت مسجدسلیمان شد. مدافع راست مورد علاقه مجتبی حسینی که از زمان حضور این سرمربی در ذوب آهن و مس، شاگرد او بوده است و امروز نیز به شکل فوق العاده ای دروازه تیمش را نجات داد.

در پایان این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید تا استقلالی ها بیش از پیش حسرت از دست دادن موقعیت های بیش مار گلزنی را بخورند که می توانست به کسب سه امتیاز این دیدار و تثبیت صدرنشینی تیم فکری تبدیل شود ولی آنها در دومین بازی متوالی در راه رسیدن به گل، ناکام بودند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.