ساعاتی پیش شایعاتی مبنی بر رد صلاحیت مهدی مهدوی کیا در انتخابات فدراسیون فوتبال به گوش رسید و به دنبال آن باید علی کریمی شخص دیگری را برای معاون خود جایگزین مهدوی کیا می کرد. این شایعه که اهالی فوتبال را متعجب و نگران کرده است، حالا از سوی کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال تکذیب شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که از ساعتی پیش شایعه شده بود مهدی مهدوی کیا به دلیل دو تابعیتی بودن رد صلاحیت شده است، کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال اطلاعیه پنجم خود را به منظور رد این شایعه منتشر کرد.

کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال به شایعات پیرامون رد صلاحیت مهدی مهدوی کیا واکنش نشان داد. اسامی مطرح شده در فضای مجازی پیرامون رد یا تایید صلاحیت برخی نامزدهای حضور در مجمع انتخاباتی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کذب بوده و بر اساس اعلام های مکرر قبلی،اسامی افراد تایید صلاحیت شده در موعد مقرر منتشر خواهد شد.لازم به یادآوری است رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال تنها منابع رسمی پیرامون پیگیری معتبر در این باره محسوب می شوند.

اگرچه در این بیانیه نامی از مهدوی کیا نیامده اما به گفته یکی از مدیران فدراسیون فوتبال این بیانیه به منظور جلوگیری از پخش شایعه ای که پیرامون رد صلاحیت مهدی مهدوی کیا در فضای مجازی پخش شد، روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته است.

مهدی مهدوی کیا به عنوان معاون اول علی کریمی معرفی شده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.