استقلال امروز در حالی جلسه آخر تمرینی خود را پیش از بازی با نساجی انجام داد که در زمان بازگشت به هتل المپیک با مشکل عجیبی روبرو شد. مسئولان هتل المپیک به دلیل بدهی باشگاه استقلال به آن ها در ابتدا از ورود آبی پوشان به هتل ممانعت کردند ، اما در ادامه این مشکل حل شد و اعضای تیم به محل اقامت خود بازگشتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازیکنان استقلال امروز وقتی از تمرین خود در مجموع ورزشی استقلال به کمپ تیم های ملی بازگشتند تا روز پیش از دیدار برابر نساجی مازندران را در اردو سپری کنند، با ممانعت مسئولان هتل مواجه شدند و آنها اعلام کردند تا زمانی که بدهی باشگاه پرداخت نشود اجازه حضور استقلالی ها را نمی‌دهند.

با این حال پس از تماس پرویز مظلومی در نهایت مشکل موقتا حل شد و ساعاتی بعد یکی از نزدیکان علی نامداری که از هواداران استقلال به شمار می رود و پیش تر نیز اخباری در مورد کمک های مالی او به باشگاه منتشر شده بود، در هتل آکادمی حاضر شد و بدهی باشگاه استقلال را پرداخت کرد تا این تیم بدون دغدغه روز قبل از بازی با نساجی مازندران را پشت سر بگذارد و احتمالا برای بازی های بعدی ای که در تهران برگزار خواهد شد نیز با چنین مشکلی مواجه نشود.

مشکل عجیب استقلال در هتل المپیک

گفتنی است این اتفاق در روز تمرین رسانه ورزش در هتل آکادمی که عادل فردوسی پور نیز در آن حضور دارد، اتفاق افتاد و به همین دلیل برخی از اصحاب رسانه نیز شاهد این موضوع شدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.