در حالی که شایعه شده بود یکی از اعضای هیات مدیره استقلال در پیامی برای وزیر ورزش از سمت خود استعفا کرده، وزارت ورزش این استعفا را تکذیب کرد

به گزارش فرتاک ورزشی،

شایعه استعفای یکی از اعضای هیات مدیره استقلال ظهر امروز در فضای مجازی پیچید. اما رسانه ها به این احتمال که یکی از اعضای هیات مدیره خودش این شایعه را در فضای مجازی پخش کرده باشد، از کنار آن بی تفاوت گذشتند.

 اسماعیل خلیل زاده، مهدی عبدیان، حجت نظری و حمیدرضا آصفی اعضای هیات مدیره استقلال هستند که البته هیچ یک تا این لحظه حرفی مبنی بر استعفا به زبان نیاورده اند اما این احتمال وجود دارد که یکی از این 4 نفر برای تحت فشار گذاشتن مدیرعامل باشگاه، شایعه استعفای خود را در فضای مجازی پخش کرده باشد چرا که به شکل پراکنده شایعه هایی پیرامون اختلاف یک عضو هیات مدیره با احمد مددی به گوش می رسد.

در همین خصوص یکی از مدیران ارشد وزارتخانه ورزش و جوانان با تکذیب شایعه استعفای عضو هیات مدیره استقلال گفت: تا این لحظه هیچ استعفایی به دست مجمع نرسیده و تا جایی که من اطلاع دارم هیچ یک از اعضای هیات مدیره هم پیامی مبنی بر استعفا، کناره گیری و حتی دلخوری به وزیر ورزش نداده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.