سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز گفت: شاهین شهرداری بوشهر از تیم های ریشه دار فوتبال ایران است و بازی فردا برای ما آسان نخواهد بود

به گزارش فرتاک ورزشی،

اصغر مازیار در ارتباط با بازی عصر فردا مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: بازی آسانی را پیش رو نداریم.تیم شاهین شهرداری بوشهر از تیم های ریشه دار فوتبال ایران است که بهترین خط دفاعی این فصل از رقابت ها را از آن خود کرده و بازیکنان باتجربه وخوبی دارد.

وی ادامه داد: در این هفته سعی کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی به آمادگی برسانیم و باخت هفته گذشته را فراموش کنیم. دست ما از لحاظ بازیکن خالی است و متاسفانه هنوز چند نفر از بازیکنان به دلیل مصدومیت تیم ما را در این دیدار همراهی نمی کنند.

مازیار ادامه داد:تمام تلاش خود را برای رسیدن به آمادگی انجام داده ایم و بازیکنان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند و امیدواریم که یک بازی خوب را در این دیدار خارج از خانه به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال گل ریحان در پایان گفت:شکل بازی تیم ما تغییر کرده و هر هفته فوتبال بهتری از بازیکنان شاهد هستیم ولی هنوز نیاز به هماهنگی های بیشتر است  تا اشتباهات فردی کمتر شود و در یک بازی باعث نشود تلاش تیم به هدر رود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.