بدون شک یکی از خریدهای ناموفق پرسپولیس در این فصل، آرمان رمضانی بوده است. مهاجمی که با امید و آرزوهای فراوان از سایپا به پرسپولیس پیوست. این بازیکن اما نتوانست فرصت چندانی برای حضور در ترکیب تیمش پیدا کند و حالا که در تمرینات اخیر پرسپولیس غایب بوده است، شایعاتی مبنی بر فسخ قرارداد وی با سرخپوشان شنیده می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرمان رمضانی غایب تمرینات پرسپولیس است و شایعه شده این غیبت به احتمال فسخ قرارداد او مربوط می شود اما نزدیکان پرسپولیس می گویند دلیل غیبت مهاجم این تیم در تمرینات روزهای اخیر، ابتلا به کروناست.

در حالی که شایعه شده آرمان رمضانی در صورت جذب شهریار مغانلو یا هر مهاجم دیگری، در لیست مازاد پرسپولیس قرار می گیرد، مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند رمضانی در لیست مازاد یحیی گل محمدی نیست و آنها منتظر جواب تست کرونای مهاجم خود هستند.

چند روزی می ‌شود که آرمان رمضانی مهاجم تیم پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور ندارد. از اولین روز غیبت آرمان رمضانی شایعه فسخ قرارداد این مهاجم به گوش می رسید اما امروز اخباری منتشر شد که غیبت رمضانی ربطی به مسائل فنی و انضباطی ندارد و پای کرونا در میان است. چند روز پیش رمضانی مشکوک به کرونا می ‌شود و برای اینکه خیالش راحت شود تست کرونا می ‌دهد که پاسخ آن مثبت می ‌شود. پس از آن رمضانی دوباره تست می ‌دهد که بازهم جواب مثبت بوده است.

در همین خصوص رمضانی یکی، دو روز پیش باز تست کرونا می ‌دهد تا ببیند وضعیت چیست، اما هنوز پاسخ تست آخر این بازیکن نیامده و همه منتظر جواب این آزمایش هستند. به محض اینکه پاسخ تست کرونای رمضانی منفی شود این بازیکن به تمرینات پرسپولیس اضافه می ‌شود.

اما این شایعه به گوش می رسد که پرسپولیس در صورت جذب مهاجم، آرمان رمضانی را توافقی از لیست بازیکنان خود کنار می گذارد. صحت و سقم این شایعه طی چند روز آینده، مشخص می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.