بازگشت هروویه میلیچ به استقلال تبدیل به معمایی بزرگ برای مدیران و هواداران این تیم شده است. حالا هافبک کروات شرط جدیدی برای بازگشتش به جمع آبی پوشان گذاشته است. هروویه میلیچ که تا پیش از این شرط گذاشته بود تنها در صورت دریافت مطالباتش و تمدید دو ساله قراردادش با استقلال حاضر به بازگشت است، به تازگی مدعی شده است زیر نظر محمود فکری بازی نخواهد کرد و برای بازگشت به ایران باید سرمربی استقلال نیز عوض شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ظاهرا هروویه میلیچ شرطی گذاشته است که بازگشت او به استقلال را سخت می کند.

ماجرای برنگشتن هروویه میلیچ به ایران فقط به پول و تمدید ۲ ساله قراردادش مربوط نمی شود.

هروویه میلیچ شب دربی به دلیل آنچه پرداخت نشدن مطالباتش خوانده شد، ایران را به مقصد کرواسی ترک کرد تا استقلال را وارد چالش جدیدی کند.

با گذشت بیش از یک ماه از دوری میلیچ، مدیران باشگاه استقلال تلاش کرده اند او به ایران برگردد اما در این بین اینطور عنوان شد این بازیکن تا ۵۰ هزار دلار طلبش را نگیرد و البته قراردادش به مدت ۲ سال دیگر تمدید نشود، حاضر به بازگشت نیست.

اما حالا شنیدیم میلیچ برای بازگشت یک شرط مهم تر هم دارد و به مدیران استقلال اعلام کرده حاضر نیست زیر نظر محمود فکری کار کند چون سرمربی استقلال اعتقادی به سبک بازی او ندارد. میلیچ پیش از این پست هایی که در حمایت از سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال در فضای مجازی منتشر شده بود را هم لایک کرده بود تا این شایعه بیش از پیش قوت بگیرد.

البته این مسائل تنها در حد گمانه زنی است و مشخص نیست در نهایت تکلیف این بازیکن با استقلال چه می شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.