طالب ریکانی، بازیکن مورد نظر استقلال می‌گوید امیدوار است شرایطی فراهم شود که او به استقلال نرود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه استقلال پیشنهاد رسمی خود را برای به خدمت گرفتن طالب ریکانی به صنعت نفت آبادان ارائه کرده است. پیشنهادی که احتمالا مدیران  باشگاه آبادانی نمی‌توانند در برابر آن مقاومت کنند اما کاپیتان متعصب نفتی ها از باشگاه خواهش کرده تا او را نفروشند.

ریکانی در خصوص پیشنهادات لیگ برتری‌اش می‌گوید: «الان چند روز است که با شنیدن این خبر درست نتوانستم بخوابم؟ من فرزند این خاک و این تیم هستم. من خودم را جزیی از نفت آبادان می‌دانم و افتخار می‌کنم که هواداران مرا دوست دارند. برای خوشحالی آنها در نیم فصل اول چند برابر تلاش کردم و البته فقط من تنها نبودم و واقعا بازیکن باغیرتی در تیم خودمان داریم که احساس مسوولیت می‌کنند و وقتی وارد تمرین و بازی می‌شوند همه مشکلات را فراموش می‎کنند. من نمی‌خواهم فروخته شوم! این حرف من است. یعنی واقعا نمی‌دانم باید چه کنم. از یک طرف تیم مشکل دارد و مدیر باشگاه می‌گوید برای حیات در ادامه فصل نیاز به این اتفاق داریم و از طرف دیگر هرگز دوست ندارم از نفت آبادان جدا شوم. من فقط می‌توانم امیدوار باشم که مسوولان استانی هرچه زودتر به حمایت تیم بیایند و ما را از این مشکلات دور کنند. چهره هواداران جلوی چشمم می‌آید و واقعا این چند روز بغض داشتم. چرا باید نفت آبادان به این روز بیفتد. من نسبت به تک تک هواداران خودم را مسوول می‌دانم و می‌خواهم برای آنها در کنار دیگر بازیکنان تیمم و برای این پیراهن تلاش کنم.»

کاپیتان کاریزماتیک نفتی‌ها در خصوص پیشنهاد استقلال هم گفت: «باشگاه گفته نامه پیشنهاد آمده. از چند باشگاه دیگر هم آمده است. نه من که چند بازیکن دیگر تیم هم پیشنهادات خوبی دارند. من برای من نه استقلال و نه هیچ تیم دیگری اهمیت ندارد. برای همه تیم‌ها احترام قائل هستم اما من پسر این خاک هستم. خاکی که همه می‌دانند مردم آن چه شرایطی را دنبال می‌کنند و چه مشکلاتی دارند. بله، درست می‌گویید و اگر بخواهم فقط به خودم فکر کنم شاید انتقال در این مقطع که عملکرد خوبی در نیم فصل داشتم و تیم‌ها میلیاردی برای جذب بازیکن هزینه می‌کنند، به سود من باشند. اما برای من در این شرایط مهم و در اولویت تیم نفت و هواداران آبادانی هستند. به قول فرانچسکو توتی خانواده مهمترین چیز هر کسی است و آدم نباید به خاطر مسائل مالی خانواده‌اش را ترک کند. من دوست دارم اینجا بمانم و از مدیران نفت آبادان هم می‌خواهم مرا نفروشند. امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که مدیران استانی هر چه زودتر مشکلات مالی تیم را حل کنند تا همه در کنار هم برای موفقیت باشگاه و خوشحالی هواداران گام برداریم.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.