گفته می‌شود مدیرعامل باشگاه استقلال با چند گزینه از جمله فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی مذاکراتی داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرهاد مجیدی نزدیک‌‎ترین گزینه به نیمکت استقلال محسوب می‌شود، او نه همچون امیر قلعه‌نویی با باشگاهی قرارداد دارد و نه از فضای استقلال به دور است.

مجیدی که فصل گذشته در میانه‌های راه جانشین آندره‌آ استراماچونی بر روی نیمکت استقلال شد تا پایان فصل هدایت آبی‌پوشان را بر عهده داشت اما به خاطر اختلاف با احمد سعادتمند از استقلال رفت تا سکان ‌هدایت این تیم به دستان محمود فکری بیافتد.

استقلال با محمود فکری فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت، آنها حتی چندین هفته صدر جدول را در اختیار داشتند اما عملکرد متزلزل آنها باعث شد تا به رتبه سوم جدول سقوط کرده و اختلاف امتیازی‌شان با رقیب سنتی به عدد ۶ برسد.

نمایش‌های نه چندان دلچسب استقلال در لیگ برتر و انتقاد هواداران باعث شد تا اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به این نتیجه برسند که دوران همکاری با محمود فکری به پایان رسیده و باید شوک به استقلال بحران‌ زده‌ای وارد کنند که نه خوب بازی می‌کند و نه امتیاز می‌گیرد.

در بین اعضای هیات مدیره استقلال فرهاد مجیدی حامیان بیشتری دارد، آنها بر این باور هستند او فصل پیش هدایت آبی‌ها را بر عهده داشت و شناخت کاملی از استقلال دارد و اگر حاشیه‌ها و اختلافات احمد سعادتمند با وی نبود آبی‌پوشان این شانس را داشتند که در جام حذفی قهرمان شده و در لیگ قهرمانان آسیا از گروه خود به مرحله بعدی راه پیدا کنند.

مذاکرات با فرهاد مجیدی در حال برگزاری است و توافقات خوبی میان طرفین صورت گرفته است.

احمد مددی مدیرعامل آبی‌ها مامور مذاکره با مجیدی است و در چند نوبت با وی مذاکره کرده است.

البته در یکی دو مورد اختلافاتی وجود دارد که قابل برطرف شدن است.

قلعه‌نویی و البته جواد نکونام دیگر گزینه‌های استقلال هستند که هر کدام از آنها تیم دارند و حضورشان در استقلال موانع زیادی را ایجاد خواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.